Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Logi sisse

  • Töötukassa e-teenused on eestikeelsed!

    Iseteenindus töötab kõige paremini Internet Explorer (alates versioonist 8.0), Mozilla Firefox (alates versioonist 28.0) ja Google Chrome (alates versioonist 33.0.1750) veebilehitsejatega. Kui teie arvuti operatsioonisüsteemiks on Windows XP, kasutage palun Google Chrome või Mozilla Firefox veebilehitsejat.

    Kui teil ei õnnestu iseteenindusse siseneda, kontrollige esmalt, kas teie veebilehitseja vastab eeltoodud miinimumnõuetele. Enamlevinud probleemid iseteenindusse sisenemisel ja nende lahendused on kirjeldatud järgneval viitel: Iseteenindus - korduma kippuvad küsimused.

    Kui kasutate Google Chrome ver 42 (või uuemat) ja tekivad probleemid digitaalse allkirjastamisega, tutvuge abimaterjalidega Sertifitseerimiskeskuse veebis.

ID kaart logo

Sisene ID kaardiga

ID-kaardi abil saad siseneda riigi või firmade veebiteenustesse. ID-kaardi kasutamisel tuleb järgida lihtsaid turvareegleid.

Mobiil ID logo

Sisene mobiil-IDga

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikkides jõuate minukarjaar.ee veebilehele bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png