Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Vali sisselogimise viis e-töötukassasse

  • Hea kasutaja! 28. mail kell 23.00 kuni 29. mail kell 05.00 uuendab Riigi Infoteenuste Amet autentimisteenuseid, mistõttu on sel ajal ID-kaardi, Smart-ID ja Mobiil-ID töös katkestusi. Samuti võib 29. mai hommikul tekkida tõrkeid riiklike e-teenuste kasutamisel. Kui märkate pärast uuendustöid e-töötukassas tõrkeid, võtke palun meiega ühendust (võimalusel saatke veateatest kuvatõmmis): itp@tootukassa.ee


    Kui Teil ei õnnestu e-töötukassasse siseneda, siis enamlevinud probleemid ja nende lahendused on kirjeldatud siin: e-töötukassa - korduma kippuvad küsimused.

Mis on e-töötukassa?

Eesti Töötukassa veebilehel on nii tööotsijatele kui tööandjatele loodud võimalused suhelda töötukassaga mugavalt ja paberivabalt.

Iseteeninduse kasutamiseks ei pea olema töötukassas arvele võetud töötu või tööotsijana.

E-teenuste kasutamiseks on vajalik Teie tuvastamine kasutajana – see tähendab, et Teil tuleb ID-kaardi, mobiil-ID või parooliga e-teenindusse sisse logida. Parool on mõeldud kasutamiseks ainult eraisikuna ja selle loomiseks peate esmalt sisenema e-töötukassasse Mobiil-ID või ID-kaardiga või paluma töötukassa töötajal (nt oma nõustajal) saata endale parooli loomise link. 

Iseteenindusse sisselogimata saab töötukassa veebilehel:

  • otsida tööpakkumisi: tööpakkumised
  • leitud tööpakkumisi endale või sõbrale e-postiga edasi saata
  • otsida Töötukassa koolituskaardi partnereid ja nende koolitusi: koolitused

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)