Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Uhtna Hooldekodu

Registrikood: 75038345

Abihooldaja

Eakate klientide hooldamine ja põetamine.

Avaldati: 16.09.2021 - Tööpakkumise nr: 1466647

Tööülesanded

Eakate klientide hooldamine ja põetamine. Klientide abistamine nende igapäevaelu toimingutes: kliendi isikliku hügieeni jälgimine ja abistamine selle täitmisel; hügieenitoimingud/pesemine; vajadusel mähkmete vahetamine; riietamine, abistamine liikumisel; kliendi toitumise jälgimine, söötmine.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Nõudmised kandidaadile: hea meeskonnatöö ja suhtlemisoskus; pingetaluvus ja empaatiavõime; kasuks tuleb eelnev töökogemus. Tööle asumiseks on vajalik kehtiva kriminaalkaristuse puudumine

Omalt poolt pakume

Erialast täiendkoolitust; sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Uhtna alevik, Laulukaare tn 3
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
700 EUR
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
15.10.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Marina Landberg, Asutuse esindusõiguslik isik, telefon: 53875004, e-post: marina [ä] rakverevald [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi