Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Registrikood: 70005967

PRIA on Eesti Vabariigi Maaeluministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine. Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

Arendusspetsialist

Avaldati: 21.08.2019 - Tööpakkumise nr: 1393663

Tööülesanded

Arendusspetsialisti peamisteks ülesanneteks on registrite osakonna infotehnoloogiliste lahenduste väljatöötamisel osalemine (nõuete püstitamisest kuni lahenduse realiseerimiseni), suhtlemine erinevate osapooltega (arenduspartnerid, IT analüütikud), lahenduste testimine ja andmeanalüüs. Lisaülesandeks on vajadusel tegeleda registrite osakonna peaspetsialisti igapäevatööga (dokumentide registreerimine, sisestamine ja klientidega suhtlemine).

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Otsime inimest, kes on sõbralik ja toetav meeskonnatöö tegija, kiire õppija, julgeb esitada küsimusi ja oma arvamust avaldada, näeb seoseid ja erinevaid lahendusvõimalusi.
Sa võiksid olla avatud mõtlemisega, tasakaalukas, koostööle ja lahendustele orienteeritud.
Sobival kandidaadil on kõrgharidus (soovitavalt IT-alane), IT-alane kutseharidus või IT-alane töökogemus; hea arvuti kasutamise oskus, sh hea kontoritarkvara tundmine (MS Office); korrektsus ja täpsus; analüütiline mõtlemine; väga hea meeskonnatöö oskus; iseseisvalt töötamise oskus; väga hea eesti keele oskus; kuulamisoskus ja oskus teistega arvestada.
Kasuks tulevad teadmised ja soov osaleda tarkvaraarenduses; IT lähteülesannete kirjutamisoskus; andmete pärimise oskus Business Objects-iga; vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil; endise tööandja soovitus

Omalt poolt pakume

Head ja toetavat meeskonda; kaasaegset töökeskkonda Tartu kesklinnas ja tänapäevaseid töövahendeid; tööalast juhendamist; eneseteostusvõimalust; võimaluste piires paindlikku tööaega ja kodus töötamise võimalust; 35 päeva põhipuhkust aastas; täiendavat motivatsioonipaketti, kust igaüks leiab endale midagi sobivat.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 4
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1300-1500 EUR
Katseajal 1300 € (bruto). Peale katseaja edukat läbimist kuni 1500 € (bruto).
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
oktoober 2019

Kandideerimise info

Kandideerimisavaldust ja CVd ootame aadressil konkurss@pria.ee hiljemalt 09.09.2019.
Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave http://www.pria.ee/et/pria/privaatsuspoliitika/.
Konkursi kontaktisik: Liisi Ots (personaliosakond), konkurss@pria.ee, telefon 737 1343. Töö sisu kohta annab infot: Kiido Levin (registrite osakonna juhataja), Kiido.Levin@pria.ee, telefon 737 7625.

Kandideerimise tähtaeg
09.09.2019
Vajalikud dokumendid
CV, muu
kandideerimisavaldus
Kontakt
Liisi Ots, personaliosakonna peaspetsialist, telefon: 737 1343, e-post: ÕeTÕ@NqqJyNäzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi