Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Registrikood: 70005967

http://pria.ee/
PRIA on Eesti Vabariigi Maaeluministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine. Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

Arengutoetuste osakonna menetleja

Määratud ajaks

Avaldati: 12.06.2019 - Tööpakkumise nr: 1387624

Tööülesanded

Otsime oma toredasse ja töökasse meeskonda investeeringutoetuste menetlejat, kelle põhiülesandeks on maaelu arengu toetuste taotluste menetlemine. Töö sisuks on toetus- ja maksetaotluste analüüsimine ning dokumentide nõuetele vastavuse kontrollimine. Töö oluliseks osaks on suhtlemine taotlejatega ning vajadusel ka teiste ametiasutustega.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Sul on head eeldused, kui oled hea analüüsivõimega, kohusetundlik, põhjalik, hea suhtlemisoskusega, otsustusvõimeline, Sul on huvi finantsvaldkonna vastu, oled võimeline taluma rutiini, oskad kasutada kontoritarkvara heal tasemel ning omad kesk-, keskeri- või kõrgharidust.
Kasuks tuleb huvi põllumajanduses toimuva vastu, raamatupidamisalased teadmised, varasem toetuste menetlemise kogemus, töökogemus avalikus sektoris ning B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Omalt poolt pakume

Pakume Sulle tööalast juhendamist, huvitavat ja vastutusrikast tööd toetavas meeskonnas, 35 kalendripäeva põhipuhkust aastas, tervisespordikulude osalist hüvitamist ning kaasaegset töökeskkonda asukohaga Tartu kesklinnas.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 4
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu
peale katseaja edukat läbimist.
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajaline
määratud ajaks, kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva teenistuja naasmiseni
Tööle asumise aeg
august 2019

Kandideerimise info

Ootame Sinu kandideerimisavaldust ja CV-d aadressil konkurss@pria.ee hiljemalt 07.07.2019.
Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave http://www.pria.ee/et/pria/privaatsuspoliitika/. Ametikoha nimetus: arengutoetuste osakonna menetlusbüroo peaspetsialist.

Kandideerimise tähtaeg
07.07.2019
Vajalikud dokumendid
muu, CV
kandideerimisavaldus
Kontakt
Liisi Ots, personaliosakonna peaspetsialist, telefon: 737 1343, e-post: ÕeTÕ@NqqJyNäzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi