Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Inforegister (REGISTER OÜ)

Registrikood: 11735006

http://www.scorestorybook.ee
Register OÜ on äriteadmuse- ja analüütikaturu firma, mille missiooniks on B2B müügile orienteeritud firmade Lead-to-Cash äriprotsesside optimeerimine.
Me töötame selle nimel, et järgmise generatsiooni CRM ja ERP lahenduste kasutajad saaksid oma tööriistadest maksimumi - et müügi-, krediidi-; turundus-, ja brändijuhtimine toimuksid nutikalt.

Register OÜ pakub oma klientidele kaasajastatud andmeid, kvaliteetset analüütikat ning tippklassi know-how'd, mis aitab klientidel saada konkurentsieeliseid. Meie digimeedia keskkond Storybook ületab igal uuel päeval eelmise päeva külastajate rekordit.
Register OÜ meeskond koosneb oma ala meistritest, kellele äriliselt olulise probleemi keskpärane lahendus ei ole piisav.

Kui ka Sina usud, et üksnes raamidest välja mõtlemine muudab maailma ja tagab edu, siis tule liitu meie tiimiga. Sind ootab ees tippklassi arendajate meeskond.

Ärikliendi konsultant

Avaldati: 21.02.2020 - Tööpakkumise nr: 1409237

Tööülesanded

Kui Sa oled ettevõtlik ja eesmärgile pühendunud ning Sinu unistuseks on saavutada finantsvabadus, siis just siin on Sinu eluvõimalus!
Grupi toodete: müügi-, krediidi-, toote-, personali- ja brändijuhtimise lahenduste müük keskmistele ja suurtele ettevõtetele. Andmete ja infoanalüütika müük ning nõustamine andmeinfo integreerimisel välistesse infosüsteemidesse.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
vene keel - soovituslik B2 - hea B2 - hea
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Arvutioskus
kesktase
E-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara
Muud nõuded
Oskus ennast efektiivselt väljendada. Oskus kuulata ja tajuda vestluspartnerit. Varasem eduka müügi kogemus. Motiveeritud ja uutele väljakutsetele orienteeritud. Distsiplineeritud ja empaatiline

Omalt poolt pakume

Töötasu, mis koosneb põhitasust ja motiveerivast tulemustasust kuni 50% tehtud müügikäibest esimese 12 kuu jooksul ja püsiboonust alates 13 kuust. Arenguvõimalusi ja müügijuhtimise elutähtsat tööd. Meeskonda, mis koosneb oma ala meistritest. Kaasaegset töökeskkonda Tartu ärihoones.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 129b
Vabade töökohtade arv
2
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
21.03.2020
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Marie Rosin, telefon: +372 5045962, e-post: gzNämdNeqäTJäNdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi