Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

NWLarch OÜ

Registrikood: 14570847

Meie visioon on väärtustada keskkonda, kasutades looduslikult vastupidavat ja ilusat puitu.

Müüme sirgest ja jämedast siberi lehise puidust valmistatud tugevat, ilusat ja ajale vastupidavat höövelmaterjali Euroopa Liidu ja teiste maade turgudel. Täidame klientide ootused ka ilma oksata või väga laia ja paksu siberi lehise puidu tarnimisel. Pakume meie inimestele tööd ja põnevaid väljakutseid rahvusvahelises ettevõttes. Meie tegevus võimaldab siberi lehise puidu hilisemaid madalaid hoolduskulusid arvestades hoida nii avaliku -kui ka erasektori ehitused elegantsed ka aastakümnete pärast.

Ärikliendihaldur - projektijuht

Avaldati: 16.08.2019 - Tööpakkumise nr: 1393344

Tööülesanded

Töö eesmärk on toodete müük NWLarchi äriklientidele. Töö äriklientidega on pikaajalise koostöö loomine, suhte arendamine, uute klientide ja projektide otsimine ning projektide edukas müük.
Töö eeldab kliendi kohtumiste läbiviimist, kliendiandmebaasi pidevat täiendamist, müügitöö ja müügitulemuste planeerimist, nende täitmist, aruandlust ja analüüsi.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Haridustase
rakenduskõrgharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
inglise keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
soome keel - soovituslik B1 - keskmine B1 - keskmine
vene keel - soovituslik B1 - keskmine B1 - keskmine
*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Arvutiga peab olema mugavasti Sina peal ning oskama täita vajalikke andmebaase töö tegemiseks
Muud nõuded
- Julgus ja aktiivsus uute kontaktide loomisel
- Järjekindlus eesmärkide saavutamisel
- Paindlikkus, empaatiavõime, austusevajadus, õppimisvõime, positiivsus, avatus, meeskonnatöö oskus, koostöövõime

Omalt poolt pakume

Pakume tööd rahvusvahelises ettevõttes kus töö iseloom võimaldab teha tööd kontoris ja samapalju kontorist väljas. Töö pakub põnevat suhtlemist väga erinavete valdkondade inimestega. Kaugtöö on meie ettevõttes hinnatud. Pakume kindlat põhipalka + läbimüügist % projektides.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Eesti
Kodus töötamise võimalus
Vabade töökohtade arv
3
Töötasu (bruto)
1000-1500 EUR
preemia müügitulemustelt
Tööaeg
Täistööaeg
Ärikliendihalduri - projektijuhi töö toimub esmaspäevast reedeni 8 tundi päevas, s.o min 160 tundi kalendrikuus.
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Palun helistada või kirjutada:

Edo Allas
Tegevjuht / Juhatuse liige
Mobil: + 372 50 90254
e-mail: edo@nwlarch.com
NWLarch OÜ
Aiandi tee 22, Viimsi, 74001 Harjumaa
Skype : Edo Allas
www.nwlarch.com

Kandideerimise tähtaeg
13.09.2019
Vajalikud dokumendid
CV, kaaskiri
Kontakt
Edo Allas, Juhatuse liige, telefon: 5090254, e-post: mDeJTVhzNUfdUeg

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi