Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Välisministeerium

Registrikood: 70002526

Asekantsleri nõunik

Välisministeeriumi on oodatud asekantsleri nõunik

Avaldati: 30.11.2021 - Tööpakkumise nr: 1476973

Tööülesanded

Pakume Sulle võimalust osaleda Eesti riigi huvide esindamisel ja julgeoleku kaitsmisel aidates ette valmistada tarku juhtimisotsuseid ja korrastades tööprotsesse. Nõunik koostab välispoliitika valdkonna tegevuste eelarveliste mõjude analüüse, koordineerib Välisministeeriumi protsesside kaardistamist ning toetab haldusküsimuste asekantsleri tööd.

Peamised teenistusülesanded:
• andmete kogumine, olemasolevate poliitikate seire ja mõju analüüs
• uuringute ja statistika tegemine ning eksperthinnangu andmine
• arengukavade, eelnõude jms planeerimisel osalemine
• eelarve koostamise protsessis osalemine ja selleks vajaliku analüütilise info tagamine
• tegevusvaldkonnaga seotud siseriiklikes ja rahvusvahelistes töörühmades osalemine

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 5 aastat
Haridustase
magister
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - nõutud B2 - hea B1 - keskmine
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Muud nõuded
Meie ootused Sinule:

• kõrgharidus, soovitavalt rahandus- või majandusalane
• töökogemus finantsanalüüside- või mõju hinnangute koostamisel vähemalt 3 aastat
• väga hea MS Exceli kasutamise oskus
• kasuks tuleb protsesside kaardistamise põhimõtete tundmine
• väga hea planeerimisoskus ja analüütiline mõtlemine
• väga hea eesti keele oskus (C1), hea inglise keele oskus (B2)

Omalt poolt pakume

Nõuniku võtame tööle tähtajatult, avaliku teenistuse seaduse alusel. Töökabinet asub Tallinna kesklinnas ja põhipuhkuse kestus on 35 päeva.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Islandi väljak 1
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palume saata eestikeelse elulookirjelduse (CV) ja motivatsioonikirja koos palgasooviga kandideerin [ä] mfa [dot] ee

Kandideerimise tähtaeg
14.12.2021
Kontakt
Olavi Seisonen, haldusküsimuste asekantsler, e-post: olavi [dot] seisonen [ä] mfa [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi