Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

HALVER MÖÖBEL OÜ

Registrikood: 11972226

Halver Mööbel OÜ põhitegevusalaks on eritellimusmööbli tootmine vastavalt kliendi soovile. Meie toodanguga on sisustatud nii kontoreid, kaupluseid, kodusid, laevu kui ka hotelle. Meie ettevõtet iseloomustab paindlikkus, täpsus, kiirus ja kõrge kvaliteet. Suudame teostada ka kõige keerulisemaid töid täpselt ja tähtaegselt. “Meie mööblitootmise kogemused ulatuvad aastasse 1992.”

CNC puidutööpingi operaator

Avaldati: 28.10.2021 - Tööpakkumise nr: 1472642

Tööülesanded

-Operaatori ülesandeks on CNC - pingi seadistamine ja detailide valmistamine vastavalt tootmisplaanile

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
Muud nõuded
Ootused Kandidaadile:
-Vastutustunnet ja hoolsust
-Kasuks tuleb eelnev töökogemus puidupingi operaatorina
-Oskus lugeda tehnilisi jooniseid
-Tahet juurde õppida ja oma oskusi ja teadmis täiendada

Omalt poolt pakume

-Väljaõpe kohapeal
-Stabiilset ja pikaajalist töösuhet
-Kaasaegset töökeskonda
-Hea töö eest väärilist tasu

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Kose vald, Karla küla, Mööblivabriku
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Tööaeg E-R 07:30-16:15.
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
26.11.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Indrek Lillemäe, tegevjuht, telefon: 53464653, e-post: indrek [dot] lillemae [ä] halver [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi