Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Välisministeerium

Registrikood: 70002526

Digiküsimuste erivolitustega diplomaatiline esindaja

Avaldati: 22.07.2020 - Tööpakkumise nr: 1421011

Tööülesanded

Digiküsimuste erivolitustega diplomaatilise esindaja ülesandeks on Eesti huvide esindamine digiteemalises välissuhtluses ja digiküsimuste suunalise töö koordineerimine Välisministeeriumis. Digiküsimuste erivolitustega diplomaatilise esindaja võtame tööle avaliku teenistuse seaduse alusel välismajanduse ja arengukoostöö osakonna peadirektori alluvusse.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Meie ootused Sinule:
• kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad
• väga head teadmised infoühiskonna arengust ja digipoliitikast nii Eestis kui laiemalt
• väga hea analüüsi-, esitlus- ja üldistusvõime
• varasem töökogemus digiküsimuste koordineerimisel, soovitavalt rohkem kui kolm aastat
• väga hea eesti ja inglise keele oskus (C1), hea teise võõrkeele oskus (B2)
• vastavus riigisaladusele juurdepääsu loa andmise tingimustele
• Eesti kodakondsus
• eelise annab varasem kokkupuude riikide vahelise suhtlusega

Omalt poolt pakume

Pakume Sulle võimalust kujundada Eesti kui digiriigi mainet ja tutvustada Eesti digilahendusi välisriikides ning rahvusvahelistes organisatsioonides. Sul on võimalus osaleda üle-Euroopalises e-valitsemise suhtevõrgustikus kõigil tasemetel.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Islandi väljak 1
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palume saata eestikeelse elulookirjelduse (CV) ja motivatsioonikirja koos palgasooviga personaliosakond [ä] mfa [dot] ee

Kandideerimise tähtaeg
17.08.2020
Kontakt
spetsialist, e-post: personaliosakond [ä] mfa [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi