Swedbank AS

Registrikood: 10060701

https://www.swedbank.ee
Swedbank on tänapäevane pank, mille juured on sügaval Rootsi hoiupankade ajaloos. Oleme avatud ja hooliv pank, mille klientide hulgas on 9,4 miljonit eraisikut ning enam kui 600 000 ettevõtet ja organisatsiooni. Swedbank toetab inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut. Eesti, Läti, Leedu ja Rootsi juhtiva pangana pakume laia finantsteenuste valikut. Meie ettevõttesse on oodatud töötajad, kes jagavad meie väärtusi – avatud, lihtne ja hooliv – ning soovivad kaasa aidata sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras. Tööandjana pakume Sulle toetavas keskkonnas häid eneseteostuse ja arenguvõimalusi, mis sõltuvad Sinu sisemisest motivatsioonist ja pühendumisest.

Diginõustamise praktikant esinduses

Sõlmitakse tasustatud tähtajaline tööleping

Avaldati: 10.02.2020 - Tööpakkumise nr: 1408080

Tööülesanded

Diginõustamise praktikandina saad laiapõhjalise ülevaate meie pangatoodetest- ja teenustest ning õpid mõistma, kuidas pangandus täpsemalt toimib. Pakume Sulle põhjalikku väljaõpet, aktiivset koostööd ja arenemisvõimalust kõrvuti oma valdkonna tipptegijatega ning vastastikusel sobivusel võimalust peale praktika lõppu jätkata oma arengut Eesti ühe eelistatuima tööandja juures. Sellest võib saada uus algus Sinu karjäärile!
Sind ootavad ees põnevad väljakutsed:
klientide juhendamine digikanalites – internetipangas, mobiilipangas ja pangaautomaatides; klientide kõnetamine ja nõustamine, neile sobivate lahenduste pakkumine.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
üldkeskharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
vene keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Muud nõuded
Ootame Sind kandideerima, kui Sind huvitavad digiteemad, oled kliendisuhetele ja meeskonnatööle orienteeritud, entusiastlik ja kiire õppimisvõimega, julge suhtleja ning valdad suhtlustasandil eesti, vene ja inglise keelt

Omalt poolt pakume

Praktikakogemus Swedbankis on kogemus kogu eluks. Sul on võimalus näha suure rahvusvahelise organisatsiooni siseelu, töötada kõrvuti oma ala tippudega, võtta osa kõige lahedamast praktikaprogrammist Kick Start ja saada osa meie mitmekülgsest väärtuspakkumisest. Kui näitad praktikaperioodil enda kõige tugevamaid külgi ja oled initsiatiivikas, siis näeme Sind ka tulevikus meie juures.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond, Pärnu linn
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu
Praktika on tasustatud.
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajaline
märts kuni august, täpse aja lepime kokku omavahel.
Tööle asumise aeg
märts 2020

Kandideerimise info

Palun kandideerida läbi meie töökuulutuse lingi.

Kandideerimise tähtaeg
29.02.2020
Kontakt
Karjäärispetsialist, e-post: zTmüümdÕäTÕJqVmD3zTÕdmm
Kandideerimiskeskkonna link
https://swedbank.easycruit.com/intranet/external/vacancy/2462567/174995?iso=ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi