Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Emerinto OÜ

Registrikood: 14309876

Tordiabi - www.tordiabi.ee - peamiseks tegevusalaks on kondiitri- ja torditarvete jaemüük. Tordiabi.ee poest on võimalik soetada kõik vajalik ühe täiusliku tordi valmistamiseks ka kodustes tingimustes.

E-poe komplekteerija

Puhkuse asendaja

Avaldati: 25.10.2021 - Tööpakkumise nr: 1471923

Tööülesanded

Kui oled huvitatud küpetamisest, soovid sukelduda tordimaailma, siis on see tööpakkumine just Sulle - tule Tordiabi e-poe tellimuste komplekteerijaks!
Tööülesanded: Tordiabi e-poe tellimuste töötlemine - pakendamine, komplekteerimine, saadetise lehtede vormistamine iseteeninduskeskkonnas, pakkide pakiautomaati/ klientidele toimetamine, vajadusel klientidega suhtlemine (sh e-kirja või telefoni teel), suhkrupiltide printimine, klientide teenindamine müügisaalis kohapeal, toodete loogiline paigutamine müügistendidel/ laos, laoseisu pidev jälgimine ja puuduste ilmnemisel ettevõtte juhile ettepanekute tegemine, töökeskkonna puhtuse/ korrasoleku eest hoolitsemine.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
üldkeskharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - soovituslik C1 - väga hea C1 - väga hea
Arvutioskus
kesktase
Vajalik meili teel suhtlemise oskus, e-poe administraatori oskused, saadetise lehtede vormistamise oskus erinevate kullerfirmade iseteeninduskeskkonnas (vajadusel kohapeal omandatavad).
Muud nõuded
Sobiva kandidaadina peaksid olema kiire kohanemisvõimega, töökas, hea suhtlemisoskusega, täpne, kohusetundlik ning korda ja puhtust armastav. Hea, kui oleksid töötanud kondiitrina või tunneksid huvi kondiitri töö/ kondiitritoodete vastu. Kasuks tulevad B-kategooria juhiload (automaatkäigukastiga kaubikuga sõitmiseks). Kuna tegemist on peamiselt toiduainetega, siis on vajalik tervisetõendi olemasolu!

Omalt poolt pakume

Tööle asumist VÕS-tüüpi lepinguga, soovi korral ka tööampsudena. Töö toimub esmaspäevast laupäevani a´ 4 tundi päevas. Meie poolt magusad, oma töötaja hinnad Tordiabi sortimendis olevatele toodetele.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Aardla tn 25a, II korrus
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu
5 euro/ tunnis.
Tööaeg
Osaline tööaeg (0,5 ametikohta)
Võimalik tööaegade suhtes eelnevalt eraldi kokkuleppeid sõlmida.
Töösuhte kestus
Tähtajaline
Tööle asumise aeg
15.11.2021

Kandideerimise info

Kui tunned, et see pakkumine sobib Sulle, siis saada kandideerimiseks vajalikud dokumendid aadressile: merike [dot] neu [ä] gmail [dot] com

Kandideerimise tähtaeg
09.11.2021
Vajalikud dokumendid
CV, muu
tervisetõend
Kontakt
Merike Neumann, Juhatuse liige, telefon: 56881965, e-post: merike [dot] neu [ä] gmail [dot] com

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi