Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

ESTBaltic OÜ
Meie põhiliseks tegevusvaldkonnaks on lamekatuste ja viilkatuste ehitamine ning renoveerimine. Paigaldame erinevat tüüpi katusekattematerjale, profiilplekist kuni rullmaterjalideni välja. Samuti tegeleme katuste väike paranduste ja hooldustöödega. Lumistel talve perioodidel tegeleme lisaks lumekoristustöödega. Meie eesmärgiks on pakkuda praegustele ja tulevastele klientidele kvaliteetset ja tähtaegselt valmivat ehitusteenust. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.

Eelarvestaja

Avaldati: 25.07.2018 - Tööpakkumise nr: 1356672

Tööülesanded

Pakkumismaterjalide komplekteerimine; mahtude arvutamine; arvuti kasutamine (AutoCad, MS Office); töödele hinna arvutamine vastavalt materjali maksumusele ja tööde ajakulu; meeskonna abistamine erinevates jooksvates küsimustes; suhtlus, infovahetus tarnijatega ja tellijatega.

Nõuded kandidaadile

Arvutioskus
spetsialisti tase
Muud nõuded
Ootame healt eelarvestajalt: eelnevat töökogemust; jooniste lugemise oskust; head arvuti kasutamise oskust (AutoCad, MS Office);
head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust; ausust, täpsust ja kohusetundlikkust; iseseisvat mõtlemist ja initsiatiivi. Kasuks tuleb ehituslik või tehniline kõrgharidus

Omalt poolt pakume

Vastutusrikast, mitmekülgset ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes; kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid; konkurentsi võimelist töötasu.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond, Pärnu linn
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajaline
Hea koostöö korral tähtajatu leping
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
07.10.2018
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Erti Tammann, Juhatuse liige, e-mail: mqü3zhüäUJfeügzähdUeg