Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Match Bemanning AS (EURES Norra) https://www.matchbemanning.no/
EURES Norra, üle-euroopalise EURES töövahendusvõrgustiku osana, vahendab Norra tööandjate tööpakkumisi, kus otsitakse tööjõudu Eestist.

Ehituspuusepp

Avaldati: 12.10.2021 - Tööpakkumise nr: 1470340

Tööülesanded

Varied carpentry tasks inside and outside of larger commercial buildings.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - soovituslik A2 - vähene A2 - vähene
norra keel - soovituslik A2 - vähene A2 - vähene
*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.
Muud nõuded
ELi kodakondsus. Kasuks tuleb sertifikaatide olemasolu.

Omalt poolt pakume

• Orderly working conditions
• Exciting, challenging and varied tasks on a complex building
• Development opportunities and necessary training / updating
• Social happenings
• Good and inclusive work environment

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Norra, Norway
Vabade töökohtade arv
3
Töötasu
salary starting from 21-26 € per hour.
salary depends on work experience and education in the construction industry.
Tööaeg
Täistööaeg
Vahetustega töö
Jah
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

To apply for this position, please send your CV to annar [ä] matchbemanning [dot] no

Kandideerimise tähtaeg
11.11.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Anna Rumjanceva , telefon: +47 48047513, e-post: annar [ä] matchbemanning [dot] no

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi