Haljala Vallavalitsus

Registrikood: 75013144

Ehitusspetsialist

Põhikohaga

Avaldati: 15.09.2021 - Tööpakkumise nr: 1466425

Tööülesanded

Peamised tööülesanded:
• ehitusprojektide, taotluste, teatiste, ehitusdokumentide ja ehitise või ehitamisega seonduvate
dokumentide menetlemine;
• projekteerimistingimuste koostamine;
• vallavalitsuse korralduste eelnõude ettevalmistamine lubade ja projekteerimistingimuste osas.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Haridustase
bakalaureus
Hariduse valdkond
ehitus ja tsiviilrajatised
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
spetsialisti tase
Ehitisregister, tööks vajalike arvutiprogrammide ning riiklike andmekogude kasutamise oskus
Muud nõuded
Kandidaadile esitatavad nõuded:
• kõrgharidus (soovitavalt ehitusalane);
• varasem töökogemus ehitustegevuse valdkonnas, soovitavalt riigi- või kohaliku omavalitsuse
ametiasutuses;
• tööks vajalike arvutiprogrammide ning riiklike andmekogude kasutamise oskus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus vähemalt kesktasemel;
• ehitustegevust reguleerivate õigusaktide tundmine;
• B-kategooria juhtimisõigus ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.
Ootused kandidaadile:
• väga hea meeskonnatöö oskus;
• väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
• teadmised kohaliku omavalitsuse süsteemist;
• ehitusjärelevalvealased teadmised.

Omalt poolt pakume

Omalt poolt pakume:
• väljakutset pakkuvaid tööülesandeid Haljala valla ehitustegevuse valdkonna koordineerimisel;
• puhkust 35 päeva aastas;
• võimalust eneseteostuseks

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Haljala alevik, Rakvere mnt 3
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Konkursil osalemiseks tuleb kandidaadil esitada:
• avaldus;
• elulookirjeldus, sh töö- ja teenistuskäik;
• kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad;
• motivatsioonikiri koos palgasooviga;
• muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Dokumendid saata hiljemalt 3. oktoobriks 2021 Haljala vallavalitsusele digitaalselt allkirjastatuna eposti aadressile haljala [ä] haljala [dot] ee.
Lisainfo majandus- ja hankejuht Avo Bergström, tel 5621 7200, e-post avo [dot] bergstrom [ä] haljala [dot] ee.
Ametijuhendiga saab tutvuda veebilehel https://www.haljala.ee/ametijuhendid

Kandideerimise tähtaeg
03.10.2021
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri, muu
avaldus, motivatsioonikiri koos palgasooviga, kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad; muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks
Kontakt
Avo Bergström, majandus- ja hankejuht, telefon: +37256217200, e-post: avo [dot] bergstrom [ä] haljala [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi