Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Sihtasutus Pärnu Haigla

Registrikood: 90004527

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare- ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. Lisaks tuleb haiglal teenindada Pärnut kui turismi-ja kuurortlinna külastavaid sise- ja välisturiste, kelle arv suveperioodil ületab 300 000. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1400 inimese.

Elektrik

Avaldati: 20.11.2019 - Tööpakkumise nr: 1402041

Tööülesanded

Ootame oma meeskonda ELEKTRIKUT, kelle peamisteks ülesanneteks on elektripaigaldiste ja -seadmete hooldus ja remont, et tagada haigla elektrisüsteemide toimepidavus.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
kutseharidus keskharidusega
Sertifikaadid, pädevustunnistused, kutsetunnistused
elektriku pädevustunnistus B
Muud nõuded
Omad elektrialast keskeriharidust; Sul on head erialased teadmised elektrivaldkonnast; omad elektritööde B-klassi pädevustunnistust; Sul on elektripaigaldiste ehitamise või hooldamise kogemus; oskad kasutada tööks vajalikul tasemel arvutit (MS Outlook, Excel ja Word); oled hea suhtleja. Vajadusel oskad tekkinud probleeme esitada kirjalikult. Eriti tore, kui Sul on huvi nõrkvoolu ja hooneautomaatikasüsteemide vastu. Isikuomadustelt võiksid olla positiivse suhtumisega kohusetundlik meeskonnamängija

Omalt poolt pakume

Võimalust teostada haigla hoonetes elektrisüsteemide hooldus ja remonditöid. Arvestama peab, et vajadusel tuleb vahetada lihtsalt lambipirn või lülitit vajutada, samas oled osaline haigla varutoiteseadmete korrasoleku tagamisel; võimalust teha tööd tööpäevadel 8.00 kuni 16.00. Mõnikord võib juhtuda, et Sind vajatakse ka öösel; võimalust kaasa mõelda paremate lahenduste väljatöötamisel; ametikohta Pärnumaa suurimas ettevõttes koos stabiilse sissetulekuga; kohta heas meeskonnas ja kaasaegseid töövahendeid; võimalust omandada uusi teadmisi läbi asjalike koolituste; võimalust puhata aastas 35 kalendripäeva.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Ristiku tn 1
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu
Töötasu on läbiräägitav.
Tööaeg
Täistööaeg
E-R kell 8.00-16.00. Erakorralistelt juhtudel ka väljaspool tavatööaega.
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
06.12.2019
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Martin Minhof, osakonna juhataja, telefon: 37 2505 4022, e-post: gzNüäTdgäTfeZJyfdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi