aktsiaselts Lapi MT

Registrikood: 10084819

AS Lapi MT on Eesti kapitalil põhinev firma. Toodame metallitooteid masinaehitusele ja metall-konstruktsioone. Teostame töid nii kodu- kui välismaistele klientidele. Firmas töötab 46 töötajat.

Elektrik

Avaldati: 12.01.2021 - Tööpakkumise nr: 1436535

Tööülesanded

Töö kirjeldus:
• Erinevate elektritööde teostamine ja elektririkete likvideerimine
• Elektriseadmete ja tarvikute paigaldamine
• Elektrisüsteemide tõrgeteta töö tagamine elektripaigaldistes

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Ootused kandidaadile:
• Elektrialane haridus ning töökogemus
• Suudab operatiivselt ja leidlikult lahendada avariisituatsioone
• Valmisolek avariide likvideerimiseks töövälisel ajal

Omalt poolt pakume

Sõbralikku ja toetavat meeskonda, konkurentsivõimelist töötasu.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Võru maakond, Võru vald, Parksepa alevik, Tehnika tn 2
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
E-R 7.30-16.00 (lõunapaus 12.00-12.30)
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kui sul on tugev töötahe, sa oled usaldusväärne ja aus, siis see töö on mõeldud sulle!

Kandideerimise tähtaeg
11.02.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Margus Tigasson, Juhatuse liige, telefon: 5164519, e-post: margus [ä] lapimetall [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi