Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Põhja-Sakala Vallavalitsus

Registrikood: 77000463

Haridusspetsialist

Avaldati: 17.07.2019 - Tööpakkumise nr: 1390684

Tööülesanded

Haridusspetsialisti põhiülesanneteks on Põhja-Sakala valla haridusalase töö koordineerimine ja selle kvaliteetse toimimise tagamine ning haridusvaldkonna arengusuundade kavandamine.

Peamised ülesanded:
Põhja-Sakala valla üldhariduskoolide, koolieelsete lasteasutuste ning huvikoolide tegevuse koordineerimine ning nende nõustamine hariduskorralduslikes küsimustes;
valla haridusvaldkonna analüüsimine ja arengusuundade väljatöötamise koordineerimine;
valla haridusasutuste omavahelise ja organisatsioonide koostöö loomine ja arendamine;
haridusalaste õigusaktide eelnõude ettevalmistamine;
koolikohustuslike laste üle arvestuse pidamine ja koolikohustuse täitmise jälgimine ning probleemküsimuste lahendamine;
ülevallaliste haridusürituste koordineerimine ja vajadusel korraldamine.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Nõudmised kandidaadile:
erialane kõrgharidus; varasem töökogemus haridusvaldkonnas;haridusvaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine;väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;väga hea eesti keele suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, võõrkeele oskus vähemalt kesktasemel;

Kasuks tuleb:
juhtimise kogemus;
ürituste korraldamise kogemus

Omalt poolt pakume

Mitmekesist ja väljakutseid võimaldavat tööd; konkurentsivõimelist palka; toetavat ja sõbralikku töökollektiivi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Suure-Jaani linn, Lembitu pst 42
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks esitada avaldus, CV ja motivatsioonikiri, haridust tõendava dokumendi koopia ja muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks. Dokumendid palume esitada hiljemalt 01. augustil 2019 Põhja-Sakala Vallavalitsusele aadressil Lembitu pst 42, Suure-Jaani linn, 71502 Viljandi maakond või e-posti aadressil pohja-sakala@pohja-sakala.ee

Kandideerimise tähtaeg
15.08.2019
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Kristi Laane, vallasekretäri abi, telefon: 56469762, e-post: ÕNäqüädhzzTmJyefOzIqzÕzhzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi