Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Toila Vallavalitsus

Registrikood: 75001477

Haridusspetsialist

Osalise koormusega ametikoht

Avaldati: 11.11.2021 - Tööpakkumise nr: 1474499

Tööülesanded

Põhiülesanneteks on Toila valla nüüdisaegse haridusvaldkonna edendamine ja vastavate tegevuste koordineerimine, osalemine hariduspoliitika väljakujundamise protsessis.
• valdkondlike arengukavade väljatöötamise ja elluviimise protsessi koordineerimine
• haridusalase info koordineerimine, noorsootöö ja huvitegevuse koordineerimine
• haridusasutuste teenistusliku järelevalve korraldamine, allasutuste tegevust kajastava informatsiooni ja statistika kogumine haridusvaldkonna arengusuundade väljatöötamiseks
• valdkondlike taotluste menetlemine ja õigusaktide eelnõude ettevalmistamine
• koolikohustuse täitmise üle arvestuse pidamine
• ülevallaliste haridusürituste ja tunnustusürituste korraldamine
• Toila valla hallatavate haridusasutuste nõustamine probleemküsimuste lahendamisel

Nõuded kandidaadile

Haridustase
bakalaureus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
vene keel - soovituslik B2 - hea B2 - hea
inglise keel - soovituslik B2 - hea B2 - hea
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Ootused kandidaadile:
• soovitavalt teadmised ja/või töökogemus haridusvaldkonnas
• haridusvaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine
• väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
• süsteemsus, loomingulisus, avatus ja initsiatiivikus

Omalt poolt pakume

Vaheldusrikast tööd
Võimalusi eneseteostuseks
Enesetäiendamise võimalusi valdkonnas
Toetavat meeskonda
Töökohta looduskaunis Toila vallas
Põhipuhkust 35 kalendripäeva

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Ida-Viru maakond, Toila vald, Toila alevik, Pikk tn 13a
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Osaline tööaeg (0,5)
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Konkursil osalemiseks esitatavad dokumendid:
1) kirjalik kandideerimisavaldus ja kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse asumiseks avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele
2) ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad
3) lühike motivatsioonikiri, miks soovitakse kandideerida (kuni 2 lk A4 formaadis)
4) elulookirjeldus (CV), sh töö- või teenistuskäik;
5) muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Kandidaadil esitada nõutavad dokumendid hiljemalt 25.novembriks 2021 e-posti aadressil toilavv [ä] toila [dot] ee, e-kirja pealkirjaks märkida „Haridusspetsialisti konkurss“.

Kandideerimise tähtaeg
25.11.2021
Kontakt
Maarika Tarum, abivallavanem, telefon: 57873112, e-post: maarika [dot] tarum [ä] toila [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi