Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Zentrale Auslands- und Fachvermittlung (ZAV)
The International Placement Services (ZAV), a department of the German Federal Employment Agency in cooperation with EURES, is recruiting and placing job seekers who are interested in working in Germany.

Hooldaja

Eakate hooldaja Saksamaal / Altenpfleger

Avaldati: 06.07.2018 - Tööpakkumise nr: 1355114

Tööülesanded

Saksamaal on järjest enam vanemaid inimesi, kes vajavad abi ja hooldust. Seepärast otsivad Saksamaa tööturuasutused huvilisi, kes soovivad saada Saksamaal eakate hooldaja kvalifikatsiooni ning seejärel Saksamaal hooldajana tööle asuda.

SOBIVATELE KANDIDAATIDELE VÄLJAÕPE:
Pärast saksa keele kursuse läbimist koduriigis (toetust võib saada YFEJ ja Reactivate programmide kaudu) võtavad tööandjad kandidaadid esmalt tööle eakate hoolduse abistajatena. Pärast intensiivset ettevalmistusfaasi ja tööpraktikat lõpetavad osalejad kolmeaastase ümberõppe, saades eakate hooldaja kvalifikatsiooni. Ettevalmistusfaasi ja kogu ümberõppe ajal saavad osalejad tööandjalt abistaja töötasu täies ulatuses. Pärast edukat ümberõpet leiavad osalejad tööandjate juures edasist tööd kvalifitseeritud spetsialistidena.

Ootame kõiki kandideerijaid ja huvilisi TEABEPÄEVALE, kus jagatakse täpsemat infot projekti sisust ja tingimustest.

Teabepäevad toimuvad:
07.08 kl 11:00 Töötukassa Narva büroo III korruse õppeklassis (Kerese 3, Narva)
13.08 kl 14:00 Töötukassa Kvartali büroo IV korruse õppeklassis (Riia 2, Tartu)
28.08 kl 13:00 Töötukassa Tondi büroo VI korruse õppeklassis (Karamelli 6, Tallinn)

Teabepäevale on vajalik EELREGISTREERIMINE!

Registreerimine ja lisainfo telefonil 5306 5997, e-mail: kaia.nebieridze@tootukassa.ee

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
saksa keel - nõutud A2 - vähene A2 - vähene
inglise keel - soovituslik B1 - keskmine B1 - keskmine
vene keel - soovituslik B1 - keskmine B1 - keskmine
*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.
Muud nõuded
Nõudmised: hoolsus ja vastutustunne, hea füüsiline vorm, empaatia (patsientide ja nende lähedastega suhtlemisel), psüühiline stabiilsus.

Kandideerima on oodatud kõik, kes:
- on ELi liikmesriigi kodanikud
- on lõpetanud põhikooli
- on motiveeritud hooldaja elukutse omandamiseks õppima ja elama Saksamaal
- on valmis õppima saksa keelt
- omavad juba kogemust vanemate inimeste hooldamises või soovivad hooldajaks õppida

NB! Karistusregistri väljavõte peab olema ilma sissekanneteta.
Vajalik on saksa keele oskus algtasemel ning soov saksa keele oskust täiendada.

Omalt poolt pakume

Tööandja pakub väljaõpet ning ümberõpet toetavat abi (juhendamine, järeleaitamistunnid, eksamiteks ettevalmistumine). Pärast edukat väljaõpet saavad osalejad 1500 euro suuruse preemia ning nad võetakse kvalifitseeritud spetsialistidena tööle.

Kandidaadid saavad tutvuda enne tööle asumist asutuse/majutuse/töökohaga ja võimalik, et teha ka asutuses paktikaproovi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Saksamaa, Saksamaa
Vabade töökohtade arv
20
Töötasu
alates 1780 € kuu
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
veebruar 2019

Kandideerimise info

MILLIST TÖÖD SEE ELUKUTSE HÕLMAB?
Hooldajad aitavad, juhendavad ja nõustavad abi vajavaid eakaid. Seejuures toetavad nad neid igapäevaste toimingute sooritamise, nt kehahoolduse, söömise või riietumise juures. Nad suhtlevad eakatega, motiveerivad neid aktiivselt vaba aega veetma ning saadavad neid ametiasutuste või arsti külastamisel. Eelkõige ambulatoorse hoolduse puhul töötavad eakate hooldajad ka lähedastega ning juhendavad neid hooldustehnikates. Meditsiinilises hooldamises ja taastusravis täidavad hooldajad ka terapeutilise ja meditsiinilise hoolduse ülesandeid, nt vahetavad haavasidemeid, teevad loputusi ning manustavad ravimeid vastavalt arsti ettekirjutusele.

Kandideerimise tähtaeg
05.08.2018
Vajalikud dokumendid
muu
Palun saata oma CV ja motivatsioonikiri inglise või eesti keeles kaia.nebieridze@tootukassa.ee.
Kontakt
Kaia Nebieridze, telefon: 53065997, e-mail: ÕzäzdTm3ämNäDxmJüeeü@Õzqqzdmm