EURES Finland
EURES Finland on Soome riikliku tööturuasutuse Te-Toimisto rahvusvaheline töövahendusteenus, mis vahendab välismaalastele töökohti Soome ning nõustab Soome tööle asumise teemal.

Hooldaja

Avaldati: 14.10.2019 - Tööpakkumise nr: 1398944

Tööülesanded

Seeking female personal assistant for a 60 year old physically disabled woman. Tasks include helping in matters related to personal hygiene, eating, getting dressed etc. Care work experience is desirable.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
vene keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
soome keel - soovituslik B1 - keskmine B1 - keskmine

Omalt poolt pakume

Accommodation is included if needed.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Soome, Tampere
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1000-1500
10,70 €/hour + evening and weekend bonuses, up till 1500 €/month depending on the amount of the work
Tööaeg
Osaline tööaeg (Poole ajaga)
10:00 -21:00, 5 hours/day
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Please, contact by e-mail: val.kry@mail.ru or SMS-message, +358442012717.

Kandideerimise tähtaeg
29.11.2019
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Valentina Krylova, Eraisik, telefon: +358442012717, e-post: jzhdÕNSJgzähdN@

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi