Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Barona Eesti OÜ

Registrikood: 10905707

https://barona.ee/
Barona pakub personaliteenuseid kõikjal üle Eesti. Meie personaliteenused hõlmavad otsevärbamist ning tööjõu renti IT, logistika, ehituse, tööstuse ja büroohalduse valdkonnas. Rahvusvahelise värbamise puhul kasutavad paljud ettevõtted meie relocation-teenust, mille abil sulandub uus töötaja kiiresti siinsesse tööellu. Meie personaliteenuste hulka kuulub ka riiklike toetuste abil tööjõu leidmine ning vallandatud personali taasrakendamine.

Hooldutehnik/mehhatroonik

Avaldati: 06.01.2020 - Tööpakkumise nr: 1405065

Tööülesanded

Hooldustehnik/mehhatrooniku tööülesanneteks on Pärnus asuva puidutööstuse seadmete igapäevased korrashoiu-, hoolduse-, parandus-, remondi- ja paigaldustööd. Mehhatroonik teeb igapäevast hooldust tööstusseadmetele kui seadmetes tekivad rikked, tuvastab kiiresti rikke, koostab operatiivse tegevusplaani, leiab laost või tellib koos töödejuhatajaga vajalikud uued seadmed, jooksvad materjalid ning kõrvaldab rikke. Lisaks analüüsib põhjuseid, suuremate rikete korral informeerib koheselt otsest juhti. Mehhatroonik paigaldab ja seadistab uusi seadmeid/masinaid kui klient uuendab oma tootmisseadmeid. Oma töös peab mehhatroonik teadma ja järgima ohutuseeskirju. Töid tuleb teostada vastavalt EVS-le, elektripaigaldiste käidu eeskirjadele, ohutusjuhenditele ja muude kehtivate normdokumentide nõuetele.
Kandideerimisel on eelistatud universaalsed hooldustehnik/mehhatroonikud, kuid kandideerida võivad ka, kas rohkem mehaanika või automaatika/elektri taustaga kandidaadid.
Kokkuleppel on võimalik saada tööd ka noorematel vastavaeriala koolide lõpetajatel, kelle unistusteks on mehhatrooniku töö ja kellel on head teoreetilised teadmised.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 3 aastat
Haridustase
kutseharidus ilma keskhariduseta
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
eesti keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
Arvutioskus
kesktase
• Arvuti kasutamise oskus baastasemel (Excel jms)
Muud nõuded
Töötulemuste suurepäraseks saavutamiseks eeldame, et olete iseseisev, meeskonnatöö oskustega, hea pingetaluvusega, anaüüsivõimeline ja täidate järgmisi nõudmisi: töökogemus elektri-automaatika, mehhaanika, hüdraulika, pneumaatika alal; jooniste, skeemide lugemise oskus; baasteadmised tööga seonduvatest ohutusnõuetest, ohututest töövõtetest

Omalt poolt pakume

Väljakutseid, innovatiivseid, uuenduslikke lahendusi ja arenemisvõimalust rahvusvahelises firmas. Töötasu vastavalt oskustele, töökogemustele kokkuleppel. Sobivusel pikaajaline töösuhe.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond, Pärnu linn
Vabade töökohtade arv
3
Töötasu (bruto)
1500-2500 EUR
Sõltuvalt oskustest ja töökogemustest
Tööaeg
Täistööaeg
Töö on 3 vahetusega, 8h vahetus.
Vahetustega töö
Jah (Sisaldab öövahetusi)
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
31.01.2020
Kontakt
Peeter Simson, Juhatuse liige, telefon: +37256223001, e-post: ymmümNdqägqeTJ3zNeTzdZä
Kandideerimiskeskkonna link
https://careers.barona.ee/hooldustehnik_mehhatroonik-parnu-5e0f038e2d578800211dab63/info?source=barona

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi