Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

EURES Norra
EURES Norra, üle-euroopalise EURES töövahendusvõrgustiku osana, vahendab Norra tööandjate tööpakkumisi, kus otsitakse tööjõudu Eestist.

Hotelli administraator

Receptionist

Avaldati: 30.09.2021 - Tööpakkumise nr: 1468827

Tööülesanded

We are looking for receptionists for incoming season 2022!
Checking in and out our guests
Selling food and beverages (alcohol incl.)
Serving guests
Cleaning

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
norra keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
inglise keel - nõutud C1 - väga hea B2 - hea
Muud nõuded
Experience in similar work
We are looking for candidates who can speak Norwegian or other Scandinavian language, excellent English language skills is absolute minimum
Ability to prioritize and organize tasks.
Service minded.

Omalt poolt pakume

We offer the accomodation. Couples are more than welcome to work with us!

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Norra, Finsehytta, 5719 Finse
Vabade töökohtade arv
3
Töötasu (bruto)
2500
Tunnipalk 180 NOK+ 40% ületundide eest
Tööaeg
Täistööaeg
40 tundi nädalas
Vahetustega töö
Jah
Töösuhte kestus
Tähtajaline
hooajatöö kestvus 25.02- 09.10. 2022
Tööle asumise aeg
25.02.2022

Kandideerimise info

Please send your CV on English or Norwegian language directly to Edvar [dot] sabo [ä] dnt [dot] no

Kandideerimise tähtaeg
29.10.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Edvar Sæbø, telefon: +47 90852245, e-post: Edvar [dot] sabo [ä] dnt [dot] no

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi