Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

EURES Norra
EURES Norra, üle-euroopalise EURES töövahendusvõrgustiku osana, vahendab Norra tööandjate tööpakkumisi, kus otsitakse tööjõudu Eestist.

Hotellitöötaja

Hotel worker

Avaldati: 30.09.2021 - Tööpakkumise nr: 1468247

Tööülesanded

Are you interested to work in Norway? We are looking for hotel workers for incoming season 2022.
Job description: Serving guest; Helping in the kitchen; Cleaning.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - nõutud B1 - keskmine A2 - vähene
Muud nõuded
Experience in similar work
Good English language skills
Ability to prioritize and organize tasks
Service minded

Omalt poolt pakume

Finsehytta is a magnificent starting point for hikes going both southwards Hardangervidda, or further into beautiful Skarvheimen. Company is offering a staff house. Couples are welcome!

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Norra, Finsehytta, 5719 Finse
Vabade töökohtade arv
6
Töötasu (bruto)
2500
Tunnipalk 180 NOK + 40% tunnipalgast ületundide eest
Tööaeg
Täistööaeg
40 tundi nädalas
Vahetustega töö
Jah
Töösuhte kestus
Tähtajaline
hooajatöö kestvus 25.02 - 09.10.2022
Tööle asumise aeg
25.02.2022

Kandideerimise info

Please send your CV on Englsh or Norwegian language directly to Edvar [dot] sabo [ä] dnt [dot] no. We want also to have a Skype meeting with potential candidates.

Kandideerimise tähtaeg
29.10.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Edvar Sæbø, telefon: +47 90852245, e-post: Edvar [dot] sabo [ä] dnt [dot] no

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi