Tallinna Huvikeskus Kullo

Registrikood: 75016486

Tallinna Huvikeskus "Kullo" on vanim ja suurim huvikool Eestis, mis loodi 1941. aastal. Huvikoolis õpib üle 2200 õpilase u. 50 erinevas huviringis.

Inglise keele õpetaja

eelkooli inglise keele õpetaja

Avaldati: 03.07.2020 - Tööpakkumise nr: 1419284

Tööülesanded

Töö kirjeldus:
• huviringi tundide läbiviimine vastavalt õppekavale;
• huviringi õppekava koostamine;
• huviringi komplekteerimine;
• koostöö lapsevanematega;
• õppetööks vajaminevate materjalide hankimine;
• huviringi töö korraldamine väljaspool õppetunde.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
kutseharidus keskharidusega
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
inglise keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Ootused kandidaadile:
• pedagoogiline kõrg-, kutsekesk- või keskeriharidus või muu kõrg-, kutsekesk- või keskeriharidus;
• vastutustunne, kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus;
• koostöövõime ja väga hea suhtlemisoskus;
• soov ja huvi lastega töötamiseks;
• õpi- ja otsustusvõimelisus, analüüsi- ja planeerimisoskus

Omalt poolt pakume

Kool pakub:
• huvitavat ja loomingulist tööd;
• meeldivat töökeskkonda.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 59
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1250 EUR
Töötasu on antud täiskoha kohta, töötasu vastab koormusele, töötajat otsitakse väikese koormusega kohale
Tööaeg
Osaline tööaeg
Väike osaline koormus, kuni 10 tundi nädalas
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
september 2020

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palume saata oma CV ja motivatsioonikiri aadressile kullo@kullo.ee.

Kandideerimise tähtaeg
15.08.2020
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Janne Kravtsev, Volitatud isik, telefon: 6646100, e-post: Õ@hheJÕ@hhedmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi