Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Välisministeerium

Registrikood: 70002526

IT projektijuht

Avaldati: 20.12.2020 - Tööpakkumise nr: 1435066

Tööülesanded

Sinu ülesandeks on välismajanduse ja arengukoostöö protsesside optimeerimiseks ja paremaks korraldamiseks ettepanekute tegemine, vastavate tegevuste elluviimiseks projektide käivitamine ning juhtimine parimal võimalikul viisil eelarves ja ajakavas püsides.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 3 aastat
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Arvutioskus
eksperdi tase
Muud nõuded
Meie ootused Sinule
• vähemalt 3-aastane IT arendusprojektide juhtimise kogemus
• teadmine, kuidas oma tööd tulemuslikult teha, julgus küsida ja soov saada asjadest sisuliselt aru
• IT-alane kõrgharidus (omandamine võib olla lõppjärgus)
• eesti keele oskus kõrgtasemel (C1), inglise keele oskus vähemalt heal tasemel (B2)

Omalt poolt pakume

• põnevaid arendusprojekte ja väljakutseid, mis mõjutavad kogu Eesti ekspordisektorit
• koostööd erinevate osapooltega nii organisatsiooni sees kui väljaspool
• võimalust osaleda arenduspartnerite valikus
• otsustusõigust valida projektidele sobiv arendusmetoodika
• öelda sõna sekka arenduseelarve juhtimises

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Islandi väljak 1
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga kandideerin [ä] mfa [dot] ee
Motivatsioonikirjas palun kirjuta, mis on sinu supervõime, et olla parim projektijuht.

Kandideerimise tähtaeg
14.01.2021
Kontakt
Ergo Tars, IT osakonna juht, telefon: +372 520 9468, e-post: ergo [dot] tars [ä] mfa [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi