Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Kastre Vallavalitsus

Registrikood: 77000370

Juhataja

SA Hooldekodu Härmalõng

Avaldati: 02.11.2020 - Tööpakkumise nr: 1430800

Tööülesanded

Asutuse eesmärgipärane juhtimine ja seadusjärgne esindamine töölepingu kehtivuse ajal vastavalt asutuse põhikirjale, ametijuhendile, seadustele ja teistele õigusaktidele. Hooldekodu majandus- ja finantstegevuse eesmärgipärane juhtimine ja kodukorra tagamine.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Haridustase
bakalaureus
Hariduse valdkond
sotsiaaltöö ja nõustamine
Juhtimisõigus
B1 kategooria
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Ootused kandidaadile:
kõrgharidus (soovitavalt sotsiaaltöö, haldusjuhtimise, meditsiini või majandusalane);
juhtimiskogemus;
head majandusalased teadmised sh teadmised personalitööst, tööseadusandlusest jne;
meeskonnatöö valmidus ja hea suhtlemisoskus;
teadmised organisatsiooni arendamise protsessidest;
hea suhtlemisoskus;
täpsus, korrektsus ja pingetaluvus.
Kasuks tuleb:
teadmised Eesti sotsiaal-ja tervishoiusüsteemi korraldusest;
juhtimiskogemus sotsiaal-ja tervishoiuvaldkonnast

Omalt poolt pakume

Konkurentsivõimelist töötasu; professionaalset ja toetavat meeskonda; võimalusi täiendkoolitusteks; isikliku sõiduauto kompensatsiooni.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Kastre vald, Kastre küla, Mõisahäärberi
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
jaanuar 2021

Kandideerimise info

Konkursil osalemiseks tuleb kandideerijal esitada: elulookirjeldus (CV); motivatsioonikiri koos palgasooviga; kvalifikatsiooninõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad

Kandideerimise tähtaeg
22.11.2020
Kontakt
Priit Lomp, Asutuse esindusõiguslik isik, telefon: 56982166, e-post: priit [dot] lomp [ä] kastre [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi