Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Tallinna Haridusamet

Registrikood: 75014289

Tallinna Haridusameti tegevusvaldkonnaks on Tallinna hariduselu ja noorsootöö korraldamine ning üld-, kutse- ja huvihariduse juhtimine munitsipaalharidusasutustes ning teistes ameti hallatavates asutustes.
Meie väärtused on eesmärgipärasus, kompetentsus, usaldusväärsus, koostöö ja hoolivus.

Juhtivspetsialist

arendusspetsialist

Avaldati: 31.08.2021 - Tööpakkumise nr: 1463985

Tööülesanded

• Tallinna arengustrateegia "Tallinn 2035" hariduse ja noorsootöö valdkonna tegevuste elluviimiseks toetavate tegevuste eestvedamine ning vajadusel tegevusprogrammide täiendamine ja muutmine;
• arendusprojektide ja osakondade vaheliste koostööprojektide algatamine ja läbiviimine;
• arendusprojektide analüüside ja vahekokkuvõtete tegemine.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
magister
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
vene keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Muud nõuded
Meie ootused:
• kõrgharidus (magistrikraad);
• eelnev töökogemus hariduse või noorsootöö valdkonnas;
• kogemus projektide algatamises ja/või juhtimises;
• väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil;
• väga hea eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas;
• pingetaluvus ja väga hea meeskonnatöö oskus

Omalt poolt pakume

Pakume Sulle põnevaid väljakutseid, huvitavat erialast tööd, paindlikku töökorraldust ja kaasaegset töökeskkonda Tallinna südames.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 5a
Kodus töötamise võimalus
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
15.09.2021
Kontakt
Eva-Maria Koort, personali- ja dokumendihalduse osakonna juhtivspetsialist, telefon: 6404612, e-post: eva-maria [dot] koort [ä] tallinnlv [dot] ee
Kandideerimiskeskkonna link

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi