Ilustuudio Mariell (allforbeauty OÜ)

Registrikood: 14786010

Ilustuudio Mariell on ilusalong Tallinnas, milles on võimalik nautida kõiki iluteenuseid ühes kohas.

Juuksur

Avaldati: 26.03.2020 - Tööpakkumise nr: 1411703

Tööülesanded

Juuste lõikamine, värvimine, hooldamine. Kasuks tuleb juuksepikenduste paigaldamise oskus.

Nõuded kandidaadile

Sertifikaadid, pädevustunnistused, kutsetunnistused
juuksur
Muud nõuded
Vajalik erialaline väljaõpe - läbitud juuksuri koolitus

Omalt poolt pakume

MIKS ASUDA TÖÖLE JUST MARIELL ILUSTUUDIOSSE?

Sest pakume Sulle..
Imeilusat töökeskkonda - Ilustuudio Mariell ruumid on värskelt valminud ning sisustatud täiesti uue inventariga. Tallinnas on kümneid ja kümneid töökodasid (Sa tead ju küll neid büroohoone kümnendal korrusel keerates vasakule ja paremale ja korruse lõpus asuvaid "ilusalonge"), milleks Sulle see? Tule asu tööle esinduslikku i-l-u-s-a-l-o-n-g-i!

Know-how'd - Oled ilumaailmas alles algaja? Või tundub ettevõtjaks registreerimine sulle kui tuumateadus? Meie aitame Sind nõu ja jõuga, et saaksid edukaks ilutegijaks ning meie koostöö saaks olema pikaajaline ning mõlemale kasulik.

Turundus - me hoolime sellest, et Sul hakkaks hästi minema. Me ei anna Sulle ainult töökoha vaid aitame Sul ka kliente leida.

Uusi töövahendeid - Ilustuudios on kogu inventar täiesti uus. Sa ei pea leppima kellegi kulunud tooli või määrdunud lauaga. Inventari valimisel arvestame võimalusel ka Sinu soovidega.

24/7 ligipääsu ruumidele - Sa ei sõltu administraatorist ega kellegist teisest. Tahad tulla hommikul kell 07:00 tööle? Tule! Soovid lõpetada oma päeva kell 23:00 õhtul - tee seda!

Toimiv süsteem, kogemus - Ilustuudio Mariell on juba üle 4 aasta ning 16 särasilmse naisega töötav ettevõte Rakveres, nüüd avame uue salongi Tallinnas. Me teame, millest me räägime ja kuidas oleks asju kõige mugavam korraldada.

Tervisesõbralikkus - meie ruumid vastavad terviseameti nõuetele, et just Sina oleksid hoitud. Veedad suure osa oma päevast tööl, tee seda parimal võimalikul viisil!

Super hea asukoht - Pärnu maantee 23 on ülimalt läbikäidav tänav, püüame kliente ka tänavalt!

Meeskond - ettevõtlus ei ole pelgalt raha teenimine. See on ühised üritused - jõulud, sünnipäevad, naistepäevad. See on kliendipäevad, heategevuspäevad, family mealid ja ka roosad esmaspäevad, kui me seda soovime!

Salongi lahendus - Ilustuudio Mariell Tallinnas on jagatud kolmeks poolkorruseks, ehk et igal iluteenindajate grupil on enda privaatsus, föönid ei sega kosmeetiku tööd ega ripsmeid ei pea paigaldama varbad küünetehniku silme ees

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 23
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg, Osaline tööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
25.04.2020
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Signe Paju, Juhatuse liige, telefon: +372 5611 0531, e-post: äh@qü@@DäegzNämhhJkgzähdUeg

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi