Pärnu Linnavalitsus

Registrikood: 75000064

Kohalik omavalitsus.

Kaasava hariduse peaspetsialist

Avaldati: 02.07.2021 - Tööpakkumise nr: 1456114

Tööülesanded

Ametikoha eesmärgiks on Pärnu linna kaasava hariduse valdkonna koordineerimine ja korraldamine, haridusaustuste nõustamine ja valdkonna arendustegevuste eest vastutamine. Pärnu linna hariduspoliitika väljatöötamisele, arendamisele ja elluviimisele kaasaaitamine ning rahvusvahelise koostöö korraldamine oma valdkonnas.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
magister
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - soovituslik B1 - keskmine A2 - vähene
vene keel - soovituslik B1 - keskmine A2 - vähene
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Nõudmised kandidaadile: magistrikraad (soovitavalt pedagoogiline), teadmised kaasava hariduse valdkonnast,
väga hea analüüsivõime ning süsteemne mõtlemine, suhtlemis- ja enesekehtestamise oskus ning pingetaluvus, hea arvutioskus, vähemalt ühe võõrkeele oskus.

Kasuks tuleb:
töökogemus hariduse valdkonnas ja/või avalikus teenistuses, B-kategooria sõiduki juhtimisõigus

Omalt poolt pakume

Erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd, eneseteostamise ja täiendamise võimalust antud valdkonnas, 35 kalendripäeva puhkust.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suur-Sepa tn 16
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Motivatsioonikiri ja elulookirjeldus palume saata hiljemalt 27. juunil 2021 Pärnu linnavalitsuse e-posti aadressile personal [ä] parnu [dot] ee. Märgusõna “kaasava hariduse peaspetsialist”. Info telefonil 444 8252 (haridusosakonna juhataja).

Kandideerimise tähtaeg
25.07.2021
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Tiia Aur, telefon: 4448228, e-post: personal [ä] parnu [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi