Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Eesti Töötukassa

Registrikood: 74000085

http://www.tootukassa.ee
Eesti Töötukassa on avalik–õiguslik juriidiline isik. Nõustame sobiva töö ja töötaja leidmisel, maksame töötushüvitisi ning osutame tööle saamiseks vajalikke ja töötamist toetavaid teenuseid, hindame töövõimet ja maksame töövõimetoetust. Samuti osutame töötust ennetavaid meetmeid töötusriskis olevatele töötajatele ning maksame koolitustoetust tööandjale töötajate värbamisel või muutuste olukorras.

Karjääriteenuste veebiarenduse peaspetsialist

Lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine

Avaldati: 23.10.2019 - Tööpakkumise nr: 1399840

Tööülesanded

Karjääriteenuste veebiarenduse peaspetsialisti peamiseks väljakutseks saab olema karjääriteemalise interaktiivse veebisaidi loomine, selle haldamine ja arendustegevuste koordineerimine. Lisaks tuleb Sul käivitada karjääriteenuste chat-lahendus ja seda ka koordineerida. Oled osa karjääriteenuste arendustiimist, mis annab võimaluse kaasa lüüa ka teistes arendusprojektides.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 2 aastat
Haridustase
bakalaureus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
vene keel - soovituslik B1 - keskmine B1 - keskmine
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Ootame kandideerima, kui Sul on varasem kogemus veebisaitide arendamisel ning tööturu-, haridus- või sotsiaalprojektide elluviimisel. Kasuks tuleb kogemus karjääriteenuste või tööalase nõustamise valdkonnas

Omalt poolt pakume

Pakume Sulle huvitavat ja mitmekülgset tööd korraga kahes valdkonnas - karjäär ja IT. Uude rolli aitab sisse elada töötukassa Aasta juhi tiitli pälvinud osakonnajuhataja ning igapäevaselt toetavad Sind sõbralikud ja pühendunud kolleegid.
Meil on kaasaegne töökeskkond, võimaldame paindlikku tööaega ning kaugtöö tegemist. Me hoolime töötajate tervisest, hüvitame spordile tehtavad kulud, maksame haigushüvitist alates töövõimetuslehe 2. päevast, meil on 7 kalendripäeva lisapuhkust jpm. Panustame töötajate arengusse alates uuele ametikohale sisseelamise programmist kuni erialaste täiendkoolitusteni. Meie tööl on selged eesmärgid ning heade tulemuste eest maksame kvaliteeditasu. Pakkuda on rohkemgi veel! Tule ja veendu!

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lasnamäe tn 2
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajaline
Töötaja lapsehoolduspuhkuse asendamise ajaks
Tööle asumise aeg
detsember 2019

Kandideerimise info

Kandideerimisel palun too motivatsioonikirjas välja näiteid veebilahendusi puudutavatest töödest, milles oled osalenud (milline oli Sinu roll nendes) ning projektidest, mille ellu viimist oled korraldanud.

Kandideerimise tähtaeg
15.11.2019
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Kerstin Piik, personali arendusjuht, telefon: 6147489, e-post: UjJüeeü@Õzqqzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi