Norsk Byggstøtte AS (EURES Norra) https://norskbyggstotte.recman.no
EURES (European Employment Services - Euroopa tööhõivetalitus) on koostöövõrgustik, mille on moodustanud ELi riikide tööturuasutused. Ametiühingud ja tööandjate organisatsioonid osalevad partneritena.

Katusepaigaldaja

Roofer (felt roofer)

Avaldati: 11.01.2021 - Tööpakkumise nr: 1436327

Tööülesanded

Main duties and responsibilities: felt roofing

Prior experience: 3 years of felt roofing

Education (level and field): roofer diploma or minimum 3 years experience

Certificates and qualifications:
• Heat work course and high risk work course
• Other skills: if you have other skills like carpentry, concrete, scaffolding or general building experience we would like to hear from you

Language skills: Scandinavian or English

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - soovituslik A1 - napp A1 - napp
norra keel - soovituslik A1 - napp A1 - napp
*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.

Omalt poolt pakume

Accomodation is covered for this assignment

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Norra, Põhja-Norra
Vabade töökohtade arv
5
Töötasu
From NOK 225.- per hour according to education level/experience
Tööaeg
Täistööaeg
48 hours per week
Töösuhte kestus
Tähtajaline
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Send your CV to cv [ä] nobys [dot] no, please enter your two last job references in CV

Applications are processed continuously

Kandideerimise tähtaeg
10.02.2021
Vajalikud dokumendid
kaaskiri, CV
Kontakt
HR, e-post: cv [ä] nobys [dot] no

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi