Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

ESTBaltic OÜ
Meie põhiliseks tegevusvaldkonnaks on lamekatuste ja viilkatuste ehitamine ning renoveerimine. Paigaldame erinevat tüüpi katusekattematerjale, profiilplekist kuni rullmaterjalideni välja. Samuti tegeleme katuste väike paranduste ja hooldustöödega. Lumistel talve perioodidel tegeleme lisaks lumekoristustöödega. Meie eesmärgiks on pakkuda praegustele ja tulevastele klientidele kvaliteetset ja tähtaegselt valmivat ehitusteenust. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.

Katusetööline

Avaldati: 25.07.2018 - Tööpakkumise nr: 1356661

Tööülesanded

Lame- ja viilkatuste ehitus; erinevad katusekattetööd; SBS, PVC rullmaterjali ja plekk, kivi, eterniit paigaldustööd; soojustus isolatsiooni paigaldustööd; erinevad pleki paigaldus-ja lõiketööd ja puit sõrestiku ehitustööd. Ette tuleb ka erinevaid fassaadi töid, nii puit kui ka krohvitavaid fassaade.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
põhiharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C2 - perfektne A1 - napp
Muud nõuded
Iseseisvalt töötamise oskus; täpsus ja kiire taiplikus, kõrgusetaluvus, töö on füüsiline ja tööd jagub ainult töökatele ja kohusetundlikele töömeestele; kindlasti peaks tundma ja oskama kasutada erinevaid tööriistu; kasuks tulevad B-kategooria juhiload ja eelnev töökogemus

Omalt poolt pakume

Tööks vajalikke tööriideid ja vajaminevaid tööriistu; transporti tööle ja tagasi Pärnust kui objekt jääb Pärnu piirkonnast eemale; vajadusel majutus ettevõtte poolt; palk al.800-2000 € neto(tükitöö) vastavalt oskustele ja kogemusele.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond
Harju maakond
Vabade töökohtade arv
4
Töötasu
Töötasu sõltub kogemusest ja vastavalt tulemustele.
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Töö toimub Pärnumaa piirkondades ja üle Eesti; ootame töösse tõsiselt suhtuvaid tööotsijaid; CV tuleb kindlasti saata, et kandideerida antud töökohale.

Kandideerimise tähtaeg
07.10.2018
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Juhatuse liige, e-mail: mqü3zhüäUJfeügzähdUeg