Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

EURES Finland
EURES Finland on Soome riikliku tööturuasutuse Te-Toimisto rahvusvaheline töövahendusteenus, mis vahendab välismaalastele töökohti Soome ning nõustab Soome tööle asumise teemal.

Klienditeenindaja / Customer Service Represenative

Avaldati: 01.11.2019 - Tööpakkumise nr: 1400581

Tööülesanded

Your job will be to communicate with an established car dealership and its respective customers by coordinating test drives requested by the customers and answering any queries or questions that are thrown your way! This role will help you increase both your customer service skills and boost your knowledge of the automotive industry. Tasks that you will undertake daily include: Communicating with customers via e-mail, phone and live chat in order to answer any questions or help with issues they might have. Being able to think creatively and quickly in order to solve problems that may arise. Coordinating activities between the dealership and customers.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
eesti keel - soovituslik C1 - väga hea C1 - väga hea
saksa keel - soovituslik C1 - väga hea C1 - väga hea
*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.
Muud nõuded
Proven customer service experience; Excellent telephone manner; Experience in a contact centre and/or automotive industry will be a bonus!

Omalt poolt pakume

Competitive base salary offered plus over €450 in bonus per month (language & performance based); 36 hour week permanent contract (after 1 month probation); Healthcare 25 days a year paid holidays + 7 extra paid holidays.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Prantsusmaa, Pariis
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu
20000-25000 €/year
Tööaeg
Täistööaeg
Mon-Fri (Estonian)
Mon-Sat (German)
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

David Kennedy, David@DavidKennedyrecruitment.com, 0044 74 23525456

Kandideerimise tähtaeg
11.11.2019
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
David Kennedy, Recruiter, telefon: 0044 74 23525456, e-post: CzjäDJCzjäDumTTmDS7mUN@äügmTüdUeg

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi