Häirekeskus

Registrikood: 70007446

Häirekeskus on esimene abistaja hädaolukorras. Vastates aastas miljonile hädaabiteatele numbril 112 on Häirekeskus võtmelüliks abivajaja ja abiandjate vahel. Juhtides abivajajani kiirabi, päästjad ja politsei, panustavad Häirekeskuse ligi 250 töötajat ööpäevaringselt turvalisema elukeskkonna loomisesse. Lisaks hädaolukordadele aitab Häirekeskus inimesi küsimustes, mille puhul ei ole ohus elu, tervis ja vara.
Kasutades tehnoloogia kaasaegseid võimalusi, teeme järjepidevalt tööd selle nimel, et abi saamine muutuks inimesele lihtsamaks.
Lähtume oma töös ühistest väärtustest - asjatundlikkus, kiirus ja inimlikkus

Kommunikatsiooniekspert

Avaldati: 30.06.2020 - Tööpakkumise nr: 1418810

Tööülesanded

Ootame oma meeskonda teotahtelist kommunikatsioonieksperti, kellel on soov oma väljapaistvat valdkonna tarkust ja oskust rakendada Häirekeskuse ambitsioonikate eesmärkide saavutamiseks.
Meie uuele meeskonnakaaslasele meeldib töö meediaga ja eesti keeles kirjutamine õnnestub tal suurepäraselt. Ta innustub keeruliste mõtete lihtsal viisil väljendamisest, suudab näha kommunikatsiooni olulist rolli organisatsioonis ning mõistab hästi toimetada sotsiaalmeedias. Tema hea visuaalne silm ja tehniline taip saavad kindlasti hästi rakendatud. Vene keele oskuse üle rõõmustame väga.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
vene keel - soovituslik B1 - keskmine B1 - keskmine
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea

Omalt poolt pakume

Vastutasuks saad õhtul töölt lahkudes tunde, et oled midagi olulist korda saatnud ja maailma paremaks ning turvalisemaks muutnud. Sind ümbritsevad toredad, toetavad ning inspireerivad inimesed, kes on kirglikud oma tegemistes. Loomulikult hoiab juht silma peal sinu arengul, toetab ja vajadusel aitab leida sulle sobivad koolitused. Sa saad 35 päeva aastas puhata.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Osmussaare tn 2
Kodus töötamise võimalus
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kui see on töö, mis sind innustab, siis saada oma CV cv@112.ee. Küsimuste korral kirjuta mulle e-kiri sigrid.karu@112.ee või helista telefonil 501 3487.

Kandideerimise tähtaeg
20.07.2020
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Sigrid Karu, kommunikatsiooniosakonna juhataja, telefon: +372 5013487, e-post: UjJõõ-dmm
Kandideerimiskeskkonna link
https://www.cv.ee/toopakkumine/hairekeskus/kommunikatsiooniekspert-f4176742.html

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi