Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Registrikood: 70005967

PRIA on Eesti Vabariigi Maaeluministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine. Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

Kontrolliosakonna jurist (määratud ajaks)

Avaldati: 19.11.2019 - Tööpakkumise nr: 1401886

Tööülesanded

Juristi töö põhisisuks on tagada pettuse kahtluste kontrollimisel toetusmeetmeid reguleerivate õigusaktide, sh Euroopa Liidu õigusaktide rakendamise menetlusõiguslik ja materiaalõiguslik õiguspärasus, koostada haldusakte, vaideotsuseid, avalik-õiguslikke nõudeid, nõustada ameti teenistujaid pettuse kahluste kontrollimisel ning haldusaktide koostamisel, esindada ametit koostöös uurimisorganite ja prokuratuuriga likvideerimis- ja pankrotimenetlustes ning kohtuvaidlustes. Samuti on juristi ülesandeks osaleda osakonna poolt korraldatavates koolitustegevustes koolitajana.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Otsime kandidaati, kes oskab iseseisvalt planeerida ja täita tööülesandeid ning kasutada selleks vajalikke arvutiprogramme. Sobiv kandidaat on analüüsi-, algatus- ja arenemisvõimeline, aga ka loov, otsustusvõimeline ja vastutustundlik. Kandidaat peaks kindlasti olema meeskonnamängija ning täpne ja põhjalik probleemide lahendamisel. Erialaselt peab jurist tundma haldusmenetlus-, sh vaidemenetlusõigust, halduskohtumenetlusõigust, karistusõigust ja teadma Euroopa Liidu õiguse rakendamise eripära.

Nõutav on akadeemiline juriidiline kõrgharidus magistritasemel või sellega võrdsustatud kvalifikatsioon. Vajalik on hea suhtlemisoskus, väga hea eesti keele oskus ja inglise keele, sh erialakeele oskus.

Kasuks tuleb erialane enesetäiendamine, hea stressitaluvus ning ka teistes õigusvaldkondades kogemuse omamine

Omalt poolt pakume

- mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
- eneseteostusvõimalust
- tööalast juhendamist
- 35 päeva põhipuhkust

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 4
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1900 EUR
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajaline
määratud ajaks, kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva teenistuja naasmiseni
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimisavaldus ja CV palume saata aadressil konkurss@pria.ee.
Kandideerimise tähtaeg on 11. detsember 2019.

Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave http://www.pria.ee/et/pria/privaatsuspoliitika/.

Kandideerimise tähtaeg
11.12.2019
Vajalikud dokumendid
CV, muu
kandideerimisavaldus
Kontakt
Liisi Kase, personaliosakonna peaspetsialist, telefon: 737 1343, e-post: ÕeTÕ@NqqJyNäzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi