AS TALLINNA JÄÄTMETE TAASKASUTUSKESKUS http://www.tjt.ee/
Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus AS peamiseks tegevusvaldkonnaks on jäätmekäitlusteenuse ja jäätmeveoteenuse osutamine.

Koristaja

Rebala küla, Jõelähtme vald

Avaldati: 09.11.2018 - Tööpakkumise nr: 1367028

Tööülesanded

• Büroohoone ruumide korrashoid ja puhtuse tagamine
• Tootmisterritooriumi abiruumide korrashoid ja puhtuse tagamine

Nõuded kandidaadile

Töökogemus samal ametialal
vähemalt 2 aastat
Haridustase
algharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
Muud nõuded
Nõudmised kandidaadile:
• Soov teha tööd, soov hoida tööandja ruumid säravate ja puhastena
• Korraarmastus
• Abivalmidus, sõbralikkus
• Eesti keele oskus suhtlustasandil
• Ausus, aktiivsus, iseseisvus

Kasuks tuleb:
• Töökogemus puhastusteenindajana tootmisettevõttes
• Erialane haridus
• Isikliku auto olemasolu

Omalt poolt pakume

• Töö käsunduslepingu alusel

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Jõelähtme vald, Rebala küla, Loovälja tee
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Osaline tööaeg
Puhastusööde teostamiseks kulub 3-4 tundi päevas, esmaspäevast- reedeni.
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks saada oma CV märgusõnaga „koristaja“ aadressile info@tjt.ee või helista tööpäeviti 609 6018.

Kandideerimise tähtaeg
30.11.2018
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Personaliosakond, telefon: 6096018, e-mail: äTZeJüOüdmm