Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Stella Kotipalvelut Oy
Stella on olemassa luodakseen ratkaisuja ja palveluita, jotka mahdollistavat paremman arjen ja onnellisemman elämän mahdollisimman monelle ihmiselle, heidän omassa kodissaan. Innostavan, mutta vaativan missiomme toteuttamiseksi tarvitsemme jatkuvasti lisää stellalaisella asenteella varustettuja oman alansa huippuosaajia. Lue lisää www.stella.fi

Kotisiivooja / Home Cleaner/ Koristaja

Avaldati: 02.09.2019 - Tööpakkumise nr: 1394786

Tööülesanded

Stella töötajana töötate meie klientide kodudes Helsingi ümbruses. Tööülesanneteks on klientide kodude koristamine. Töö on huvitav ja vaheldusrikas. Tööajad on tööpäevadel kella 7.00-17.00. Stella töötajad teevad oma tööd kirega ja on uhked oma töö üle! Seda ootame ka sinult!

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Ootused uuelt tööliselt rõõmsat meelt ja positiivsust, usaldusväärsust,
täpsust, reipust, paindlikust

Omalt poolt pakume

Tööandjana pakume: kindla töökoha kasvavas organisatsioonis, arvestatav boonussüsteem, transpordihüvitist, soodustusi koostööfirmadelt. Vastavalt soovile, tunni- või kuupalk (tunnitasu 10,59 eur), korralikku väljaõpet, üldkindlustust, töötervishoidu (vajadusel pääsed alati ja kohe arstile), abi elukoha leidmisel.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Soome, Helsinki
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Korraldame värbamispäeva Tallinnas, Viru Keskuse Robert´s Coffee´s 27.9 kl 14:00-16:00. Anna märku oma kohaletulekust: merelin.kuusk@stella.fi

Kandideerimise tähtaeg
27.09.2019
Vajalikud dokumendid
CV, muu
Kandideeri https://tyopaikat.stella.fi/jobs/229086-kotisiivooja-kodukoristaja-viron-haku
Kontakt
HR, e-post: gmNmhäTdÕ@@qÕJqümhhzdZä

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi