Kuressaare Ametikool

Registrikood: 70003744

Kuressaare Ametikool on Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas tegutsev riiklik kutseõppeasutus, mis pakub esmast kutseõpet ning täiend- ja ümberõpet.

Kutseõppeasutuse õpetaja

Ametikoht koosneb kahest osast – 0,5 kohta õpetajatöö ja 0,5 kohta rühmajuhataja tööga seotud ülesanded.

Avaldati: 26.11.2021 - Tööpakkumise nr: 1476534

Tööülesanded

Meie peamised ootused Sinule on:
- matemaatika, sh erialase matemaatika õpetamine tarkvaraarendajatele;
- statistika ja majandusmatemaatika õpetamine ärierialadele;
- rühmajuhataja töö põhikoolijärgsete tarkvaraarenduse õppijatega, usalduskultuuri loomine õpikeskkonnas, õppimise toetamine;
- koolipoolne praktikajuhendaja, kes abistab IT-valdkonna praktikakohtade leidmisel, hoiab kontakte praktikakohtadega, haldab praktikadokumentatsiooni.

Õppetööga seotult on peamiseks ülesandeks õppetöö läbiviimine vastavalt õppekavale/moodulite rakenduskavale, õppematerjalide ja –vahendite ettevalmistamine, õppetööga seotud dokumentatsiooni täitmine, koostöö õppekavade ja rakenduskavade koostamisel jms õppetööalane tegevus.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
bakalaureus
Hariduse valdkond
kasvatusteadus, pedagoogika, haridus
matemaatika ja statistika
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - soovituslik B2 - hea B2 - hea
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Väga hea suhtlemis- ja koostööoskus; positiivne hoiak; empaatiavõime; soov ja tahe töötada ning suhelda noortega.

Omalt poolt pakume

Kaasaegseid töötingimusi, koolitusvõimalusi, toredat töökollektiivi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kohtu tn 22
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
veebruar 2022

Kandideerimise info

Kandidaatidel palume esitada aadressile andra [dot] aavik [ä] ametikool [dot] ee järgmised dokumendid:
*avaldus ja CV;
* motivatsioonikiri
* haridust tõendav dokument;
* täienduskoolitust tõendavad dokumendid;
* isikut tõendav dokument.

Töösuhte kestus (tähtajaline/tähtajatu) sõltub kandidaadi vastavusest kvalifikatsiooninõuetele.

Kuigi õpetajatöös eeldame vastavust õpetaja või kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsing), ära kõhkle kandideerimast, kui oled vastava valdkonna/eriala spetsialist ja Sulle meeldib oma teadmisi ja oskusi edasi anda.

Täiendavad küsimused on oodatud telefonil 522 3726 või e-posti aadressil jane [dot] magi [ä] ametikool [dot] ee (Jane Mägi)

Kandideerimise tähtaeg
30.01.2022
Kontakt
Andra Aavik, Volitatud isik, telefon: 53412372, e-post: andra [dot] aavik [ä] ametikool [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi