Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

J&K Beauty Salon Ski (EURES Norra) https://www.j-kbeauty.no/
EURES Norra, üle-euroopalise EURES töövahendusvõrgustiku osana, vahendab Norra tööandjate tööpakkumisi, kus otsitakse tööjõudu Eestist.

Küünetehnik

Nail artist

Avaldati: 12.10.2021 - Tööpakkumise nr: 1470372

Tööülesanded

At J&K Beauty Salon, we are relentlessly concerned with quality, and all our treatment therapists are professionally trained and certified. We want customers to feel that they are well taken care of and receive the service and treatment that is expected.

We only choose products from leading suppliers in the market. The products maintain the highest quality and ensure that you as a customer can expect the very best.

Everyone who is associated with J&K Beauty Salon has a genuine interest in the profession, and stays up to date on the news, trends and products. This means that you as a customer can always be confident that your therapist uses products that are intended for their purpose, and that he / she is professionally trained and certified.

Do you love going beyond the basic nail services with fun nail art, gel-x and acrylics?

The salon is in bloom, and we want more people on our team! We have a large customer base so you will have customers from day one.

We are looking for you who are positive, flexible and very fond of the profession!

It is important that you are:

• a skilled and experienced who likes professional challenges
• can sell relevant products to customers
• social, gentle and welcoming
• can advertise for your treatments

Qualifications:

• must have experience from the industry
• work with acrylic and gel
• oral formulation ability in Norwegian / English

We offer:

• wage conditions
• a good and professional work environment in a well-established beauty salon

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - soovituslik B1 - keskmine A1 - napp
norra keel - soovituslik B1 - keskmine A1 - napp
*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.

Omalt poolt pakume

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Norra, Åsenveien 3, 1400 Ski
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu
From 190 NOK/h
Tööaeg
Täistööaeg
From 10:00 – 18:00 o’clock
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

If you are ready to join a growing company, express your artistic flare, and help our clients love their hands and feet than send your application and CV to alan [ä] j-k [dot] no.

Kandideerimise tähtaeg
31.10.2021
Vajalikud dokumendid
CV, kaaskiri
Kontakt
Alan Hansen, Contact person, telefon: +47 9004 0084, e-post: alan [ä] j-k [dot] no

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi