Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Zentrale Auslands- und Fachvermittlung (ZAV)

Registrikood: VALISZAV

The International Placement Services (ZAV), a department of the German Federal Employment Agency in cooperation with EURES, is recruiting and placing job seekers who are interested in working in Germany.

Lammutustööline / Construction mechanics

Construction mechanics (demolition work) (m/f)

Avaldati: 14.03.2019 - Tööpakkumise nr: 1377798

Tööülesanded

Concrete drilling and cutting work.
Joint cutting in asphalt and concrete.
Asbestos removal.
Gutting of buildings and facilities.
Dismantling of reinforced concrete and masonry with hydraulic demolition tools and blasting tools.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
saksa keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
Juhtimisõigus
C, CE kategooria
Muud nõuded
Experience in driving construction vehicles.
At least B1 German language skills.
Craft skill and physical resilience.
Desirable:
Truck driver´s license
Trailer driver´s license.

Omalt poolt pakume

Permanent (or at least one year) contract.
Working hours: 40 hours per week.
Salary depends on qualification: between 14,00 € and 17,00 € per hour.
Training opportunities.
Support in finding an accommodation and authority procedures.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Saksamaa, Rhine – Ruhr Area
Vabade töökohtade arv
2
Töötasu (bruto)
2240-2720
Tööaeg
Täistööaeg
40 hours weekly
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
13.04.2019
Vajalikud dokumendid
CV, muu
Please send us your CV or EUROPASS (http://europass.europa.eu) in German or English to: ZAV-IPS-Nordrhein-Westfalen@arbeitsagentur.de using the keyword “NRW-352-BAU”.
Kontakt
EURES Adviser, e-post: b5tI.ÄXIceNDNfmäTIpmqüZzhmTJzN3mäüqzkmTü@NdDm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi