Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Mercantile AS

Registrikood: 10279539

Mercantile AS on pea 100-aastase ajalooga Soome perefirmale kuuluv Eesti üks vanimaid ning suurimaid autovaruosade hulgimüüjaid. Tegutseme juba 1990. aastast, mis tähendab rohkem, kui 30. aastat väärtuslikku kogemust ja oma klientide rataste pöörlemas hoidmist. Kuulume rahvusvahelisesse kontserni, mille harud ulatuvad Skandinaaviasse. Ettevõtte pealadu paikneb Tallinna piiril, Jälgimäel ja piirkondlikud laod ning müügiesindused asuvad veel ka Tallinnas Lasnamäel, Rakveres, Tartus ja Pärnus.

Oleme jõuliselt uuendamas oma tegevusmudelit tagamaks kiiresti muutuvas valdkonnas juhtpositsiooni ka tulevikus. Otsime oma meeskonda inimesi, kes aitaks meil kasvada ning olla eeskujuks kogu valdkonnas uuenduslike klienditeeninduspõhimõtete juurutamisel.

Ettevõttele kuulub AUTOASI kaubamärk, mida kasutavad meie head partnerid üle Eesti. Hetkel on AUTOASI ketis üle 15 autoremonditöökoja ja kaupluse ning see number suureneb pidevalt.

Laohoidja - autojuht

rändurihingega töötaja, kelle põhitöökoht on Jälgimäel ja teistes esindustes laohoidja - autojuhtide asendamine

Avaldati: 13.07.2020 - Tööpakkumise nr: 1420004

Tööülesanded

Põhitöökoht on Jälgimäel asuv pealadu aga sellel ametikohal töötav isik käib umbes 25 nädalat aastas meie teistes esindustes laohoidja - autojuhte asendamas: Rakveres, Tartus, Pärnu ja teistes Tallinna kaubaväljastuspunktides.

Tellitud kauba vastuvõtmine, kontrollimine ja ladustamine. Kliendikauba komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine. Kaupade jm tööülesannetega seotud dokumentatsiooni haldamine. Varude inventuuride planeerimine ja läbiviimine. Laos korrashoiu tagamine. Vajadusel kauba transpordiringide teostamine.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Sertifikaadid, pädevustunnistused, kutsetunnistused
tõstukijuht
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
vene keel - nõutud B2 - hea B1 - keskmine
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Kandidaadilt eeldame B-kategooria sõiduki juhtimisõigust ja tõstuki juhtimisõigust.
Kandidaat peaks olema heas füüsilises vormis ja olema valmis aegajalt ka raskusi teisaldama. Lisaks peaks see inimene arvestama, et vähemalt poole aastast töötab ta väljaspool pealadu erinevates esindustes ja kaubaväljastuspunktides laohoidja või laohoidja-autojuhi asendajana, mis eeldab kiiret kohanemisvõimet ja valmisolekut palju aega kodust eemal viibida. Isikuomadustest peame oluliseks kohusetundlikkust, täpsust, korrektsust ja usaldusväärsust. Inimene peaks olema kindlasti positiivse ellusuhtumisega, täis töötahet ja olema valmis töötama nii iseseisvalt kui ka meeskonnas

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töökohta rahvusvahelises ja arenevas ettevõttes.
- Toredaid ühisüritusi ja erinevate tähtpäevade tähistamist.
- Kindlat fikseeritud palka.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Saku vald, Jälgimäe küla, Pärnu mnt 549, Laagri Maksimarketi vastas. Umbes pool aega aastas Rakveres, Tartus, Pärnu ja teistes Tallinna kaubaväljastuspunktides
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1450-1600 EUR
Katseajal 1450€, peale katseaega 1600€.
Tööaeg
Täistööaeg
Töö toimub esmaspäevast reedeni 8 tundi päevas. Kella ajad varieeruvad vastavalt sellele, millises esinduses või laos töö toimub.
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palun kasutada töötukassa keskkonda või saata cv mailiaadressile personal@mercantile.ee märgusõnaga "rändur laohoidja".

Kandideerimise tähtaeg
31.07.2020
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Katre Soone, personalispetsialist, e-post: ymNqeTzhJgmNUzTüähmdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi