Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Osaühing Saaremaa Lihatööstus

Registrikood: 11323290

Saaremaa Lihatööstus on üks Saare maakonna juhtivaid ettevõtteid, mille põhitegevuseks on lihatoodete tootmine ja müük. Saaremaa lihatoodete parimaks omaduseks peetakse kliendi poolt stabiilselt kõrget kvaliteeti. Meie toodang kannab uhkusega tunnust - EHTNE JA SAAREMAINE!

Lihameister

Avaldati: 22.05.2019 - Tööpakkumise nr: 1385259

Tööülesanded

• Toodete ettevalmistamine müügiks
• Toodete väljapanek lihaletti
• Liha- ja kanatoodete grillimine ja kuumtoitude soojendamine
• Toodete realiseerimistähtaegade jälgimine
• Müügilettide ja töökoha korrashoid
• Vajaliku dokumentatsiooni täitmine
Varasem töökogemus ei ole vajalik, väljaõpe toimub kohapeal. Töö sobib naistele ja meestele.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Ootused kandidaadile:
• Sõbralikkus, viisakus, abivalmidus
• Hea suhtlemis- ja väljendusoskus
• Ausus, kohusetundlikkus, täpsus
• Kasuks tuleb varasem töökogemus müüjana

Omalt poolt pakume

Pakume heale töötajale head töötasu, tööd stabiilses ettevõttes ja ühisüritusi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 4
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
5-6 EUR
Tunnitasu 5.70 eurot tunnis (bruto).
Tööaeg
Täistööaeg
Töötamine vahetustega esmaspäevast pühapäevani kell 7.00-19.00.
Vahetustega töö
Jah
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Täiendava info saamiseks helistage: Tatjana Metsalu mobiil 5347 5528.
Kandideerimiseks saatke palun oma CV aadressile marion@tuulegrupp.ee

Kandideerimise tähtaeg
21.06.2019
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Kristi Stokes, tööandjate konsultant, telefon: 6147978, e-post: uNäqüädXüeÕmqJüeeü@Õzqqzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi