Pärnu Linnavalitsus

Registrikood: 75000064

Kohalik omavalitsus.

Linnaarengu peaspetsialist

Avaldati: 26.06.2020 - Tööpakkumise nr: 1418404

Tööülesanded

Ametniku peamisteks tööülesanneteks on Pärnu linna põhisuundade kavandamine, Pärnu linna arengukava koostamine ja erinevate osapoolte koostöö koordineerimine, linna arengu jaoks vajalike statistiliste ülevaadete koostamine, uuringute tellimine ning läbiviimine.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
rakenduskõrgharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
inglise keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Muud nõuded
Nõudmised kandidaadile:
» kõrgharidus (linnaplaneerimine, sotsioloogia, majandus, keskkonnakorraldus, avalik haldus)
» otsustus- ja vastutusvõime
» vähemalt 2-aastane erialane töökogemus
» väga hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus, pingetaluvus
» väga hea eesti ja inglise keele oskus

Kasuks tuleb:
» strateegilise planeerimise kogemus
» avalikus sektoris töötamise kogemus

Omalt poolt pakume

Omalt poolt pakume:
» erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd;
» eneseteostamise ja täiendamise võimalust antud valdkonnas;
» 35 kalendripäeva puhkust.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suur-Sepa tn 16
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
august 2020

Kandideerimise info

Motivatsioonikiri ja elulookirjeldus saata hiljemalt 26. juuliks 2020 Pärnu linnavalitsuse e-posti aadressile personal@parnu.ee Märgusõna ”linnaarengu peaspetsialist ”, info telefonil 444 8361.

Kandideerimise tähtaeg
26.07.2020
Vajalikud dokumendid
motivatsioonikiri, CV
Kontakt
Tiia Aur, personali peaspetsialist, e-post: ymNqeTzhJyzNT@dmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi