Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Registrikood: 70005967

PRIA on Eesti Vabariigi Maaeluministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine. Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

Maaelu arengu toetuste arendusspetsialist

Määratud ajaks

Avaldati: 13.08.2019 - Tööpakkumise nr: 1393054

Tööülesanded

Arendusspetsialisti töö sisuks on arengutoetuste osakonnas menetletavate toetusmeetmete väljaarendamine. Töö hõlmab endas õigusaktide läbitöötamist ja koostööd Maaeluministeeriumiga, menetlussüsteemi seadistamist, menetlussüsteemi arendamiseks vajalike sisendite kirjeldamist ja testimist ning sise- ja väliskliendi koolitamist. Samuti meetmeprotsesside väljatöötamist ja tööjuhiste koostamist. Töö eeldab suhtlemist asutuse klientidega ja teiste ametiasutustega telefoni ja kirja teel, milles on olulisel kohal heade kliendisuhete loomine, viisakas ja lahendustele orienteeritud käitumine.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Otsime oma sõbralikku meeskonda toredat ja asjalikku inimest, kes tunneb huvi arendustöö vastu ja on valmis meiega koos töötama ühiste eesmärkide saavutamise nimel. Edukas kandidaat on tulemustele orienteeritud ja valmis võtma vastu väljakutseid. Sa peaksid olema hea suhtleja, aus, otsustusvõimeline, täpne ja korrektne. Peaksid omama head pingetaluvust ja julgust oma seisukohti kaitsta.
Sobival kandidaadil on tahe panustada osakonna arendustegevustesse nii, et seatud eesmärgid saaksid täidetud; arvuti kasutamise oskus (kontoritarkvara tundmine); meeskonnatöökogemus.
Kasuks tulevad teadmised Euroopa Liidu põllumajanduspoliitikast; varasem õigusaktidega töötamise kogemus; inglise keele oskus; hea huumorimeel ja lai silmaring

Omalt poolt pakume

Pakume huvitavat ja pingelist tööd, tänapäevast töökeskkonda ja -vahendeid, õppimis- ja arenemisvõimalusi ning toredaid töökaaslasi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 4
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1240 EUR
Palk peale edukat katseaega.
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajaline
määratud ajaks, kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva teenistuja naasmiseni
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palume saata kandideerimisavaldus, CV ja essee teemal „Minu nägemus arendusspetsialisti tööst“ (kuni 1 A4) aadressil konkurss@pria.ee. Kandideerimise tähtaeg on 28.08.2019.
Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave http://www.pria.ee/et/pria/privaatsuspoliitika/. Ametikoha nimetus: arengutoetuste osakonna arendusbüroo arendusspetsialist.

Kandideerimise tähtaeg
28.08.2019
Vajalikud dokumendid
CV, muu
kandideerimisavaldus ja essee teemal „Minu nägemus arendusspetsialisti tööst“ (kuni 1 A4)
Kontakt
Liisi Ots, personaliosakonna peaspetsialist, telefon: 737 1343, e-post: ÕeTÕ@NqqJyNäzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi