Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Kitman Thulema AS

Registrikood: 12715827

Kitman Thulema AS on Eesti kapitalil põhinev 85-aastane, 137 töötajaga, kaasaegse tehnoloogiaga juhtiv kaubandussisustuse arendaja, tootja ja turustaja Eestis. Ettevõte põhitegevuseks on ühiskondlike ruumide sisustuslahenduste kavandamine, tootmine, projektijuhtimine ja paigaldamine. Ettevõtte toodete ja teenuste eksport moodustab kogu müügitulust 40%. Peamised turud Euroopa Liidus on Soome, Prantsusmaa, Läti, Rootsi, Suurbritannia ja Saksamaa ning väljaspool Euroopa Liitu Venemaa ja Norra. Ettevõttele on omistatud juhtimissüsteemi standardite ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja ISO 45001 sertifikaadid.

Maaler-viimistleja

Mööbli viimistleja / detailide viimistleja/lihvija

Avaldati: 22.10.2021 - Tööpakkumise nr: 1471857

Tööülesanded

Toodete, detailide ja pooltoodete valmistamine - lihvimine, värvimine, peitsimine, õlitamine

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Muud nõuded
Ootused kandidaadile
* sind iseloomustab hoolsus, püsivus ja täpsus
* tunned vastutust ja rõõmu hästi teostatud töö üle
* kasuks tuleb eelnev töökogemus mööblitootmises

Omalt poolt pakume

Lisaks kaasaegsele tehnoloogiale ning võimekale meeskonnale pakume Sulle
 turu parimat töötasu vastavalt sinu oskustele
 kaasagseid töövahendeid
 soodustusi sportimiseks
 võimalust kaasa lüüa Kitman Thulema pikas eduloos.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kesk-Sõjamäe tn 3
Vabade töökohtade arv
3
Töötasu
Töötasu koosneb põhitasust, millele lisandub tulemustele orienteeritud hinnatav lisatasu.
Tööaeg
Täistööaeg
Töö toimub E-R, 8h päevas.
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks saatke palun oma CV või elulookirjeldus viiamse töökoha kirjelduse ja töökohustuste nimistuga, aadressile:
personal [ä] kitmanthulema [dot] ee

Kandideerimise tähtaeg
21.11.2021
Kontakt
Raina Hanimägi, personalijuht, telefon: +3725205968, e-post: personal [ä] kitmanthulema [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi