Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

LARS LAJ (Lars Laj Eesti OÜ)

Registrikood: 14208365

Lars Laj on alguse saanud Taanis ning omab peaaegu 40-aastast kogemust mänguväljakute, skateparkide, välitrenažööride ja välimööbli tootmise vallas.
Lars Laj on kujunenud tootjaks, kes pakub parima kvaliteediga tooteid kogu maailmas. Me hoolime igast mänguväljaku pisidetailist ning pöörame tähelepanu sellele, et kõik funktsioonid oleksid täiuslikud. Kvaliteetsete materjalide kasutamine ja pidev tehnoloogiline tootmistehnika arendamine teeb meid üheks parimaks tootjaks maailmas. Meil on esindused 36 riigis ning meie mänguväljakuid võib leida isegi Taist ja Koreast. Meie tooted on disainitud vastupidavaks ja esteetiliseks, et need pakuksid rõõmu mitmeteks aastateks. Me püüame olla kaasaegsed ja läheneda mänguväljakule kui tervikule, ühendades samaaegselt lõbu, ohutuse, funktsionaalsuse, esteetilisuse, innovatsiooni ning täita seeläbi eesmärk: tuua inimesed kokku!

Maastikuarhitekt

Avaldati: 23.02.2021 - Tööpakkumise nr: 1440454

Tööülesanded

Maastikuarhitektuursete lahenduste (haljastus, mänguväljakud, teed, platsid, muud väikevormid) projekteerimine; hinnapakkumiste ja projektide eelarvete koostamine; seletuskirjade koostamine; tööjooniste ja spetsifikatsioonide koostamine; ehitus- ja kasutuslubade taotlemine ja sellega seonduv.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Erialane kõrgharidus; eelnev maastikuarhitekti töökogemus; AutoCAD kasutamisoskus; loomingulisus; hea suhtlemis- ja kirjutamisoskus; vastava seadusandluse tundmine; kirg töö vastu antud valdkonnas

Omalt poolt pakume

Võimalus eneseteostuseks; huvitav ja mitmekesine töö; kaasaegne töökeskkond ja töövahendid; stabiilne ja motiveeriv töötasu.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu linn
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
aprill 2021

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
24.03.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Keisi Kallas, telefon: 56880855, e-post: piia [ä] larslaj [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi