AADARG HALDUSE OÜ

Registrikood: 11691987

Aadarg Halduse OÜ põhitegevuseks on puhastusteenuste osutamine. Oleme suhteliselt väike, kuid arenev ettevõte. Soovime läbi oma töötajate pideva koolitamise pakkuda klientidele kvaliteetset teenust. Meie tunnuslauseks on Rõõm puhtusest!, seega tahame, et rõõmu puhtusest tunneksid nii meie tublid töötajad kui kliendid.

Majahoidja, kojamees

Avaldati: 03.12.2019 - Tööpakkumise nr: 1403163

Tööülesanded

Vajalik on korras hoida väliterritoorium suuremal kortermajal. Sügisel ja lumevabal perioodil on prahi koristus, mänguväljaku korrastus, sügisel lehtede riisumine. Jälgida, et territoorium oleks puhas, korras. Lumevabal perioodil saab päeva jooksul tööaega vabalt valida. Lumeperioodil on lume lükkamine, libedustõrje teostamine graniitkillustikuga. Vajadusel graniitkillustiku kokku pühkimine. Lumeperioodil on tööpäeva algus sõltuvalt lume rohkusest kell 7 või 6 hommikul. Siseruumides on aknalaudade puhastus, treppide ja mademete pühkimine, 2 korda kuus pesemine ja reklaamise kokku korjamine.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
põhiharidus
Muud nõuded
kohusetunne ja korraarmastus, hea füüsiline vorm

Omalt poolt pakume

Kõik töövahendid on meie poolt. Pakume igakülgset tuge ja abi tööülesannete selgitamisel. Anname töötajale vettpidavad soojad tööjalatsid.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
250-350 EUR
Soovi korral on võimalik rohkem tööd teha.
Tööaeg
Osaline tööaeg (0,4)
Tööaeg on umbes pool koormust, mis varieerub sõltuvalt ilmast. Lumevabal perioodil saab tööd paremini planeerida. Soovi korral saame pakkuda lisaks tööd teistel objektidel.
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Aadarg Halduse OÜ on üle 10 aasta tegutsenud puhastusfirma, kus soovime pakkuda kvaliteetseid puhastusteenuseid. Meie sooviks on, et tehtust tunneksid rõõmu nii oma töötajad kui kliendid. Kui tunned, et soovid olla osa suurepärasest töökollektiivist, oled oodatud kandideerima!

Sobivate kandidaatidega võtame jooksvalt ühendust.

Kandideerimise tähtaeg
15.12.2019
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Margit Parts, Juhatuse liige, telefon: 5125120, e-post: gzNkäüJzzDzNkdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi