Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Haljala Vallavalitsus

Registrikood: 75013144

Majandus- ja hankejuht

Põhikohaga

Avaldati: 03.08.2020 - Tööpakkumise nr: 1422088

Tööülesanded

Peamised tööülesanded:
• vallavalitsuse majandus- ja planeerimisosakonna töö juhtimine ja korraldamine;
• vallavara valdamise, kasutamise ja käsutamisega seonduvate küsimusete lahendamine ja korraldamine;
• omavalitsuse ülesannete täitmiseks vajalike teenuste (koristus, haljastus, jäätmekäitlus, õpilaste toitlustus, õpilasliinid jms) toimimise tagamine sh riigihankemenetlusete korraldamine;
• oma teenistusvaldkonna õigus- ja haldusaktide eelnõude ettevalmistamine;
• osakonna eelarve koostamine ja täitmise jälgimine;
• isikute nõustamine majandusosakonna töövaldkonda puudutavates küsimustes.

Täpsemad tööülesanded ja muu vajalik info on leitav Haljala valla veebilehel www.haljala.ee

Nõuded kandidaadile

Haridustase
magister
Hariduse valdkond
majandus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
inglise keel - soovituslik B1 - keskmine B1 - keskmine
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
spetsialisti tase
• tööks vajalike arvutiprogrammide ning riiklike andmekogude kasutamise oskus
Muud nõuded
Ametikohale esitavad nõuded:
• kõrgharidus -soovituslikult majandusalane koos ametialase enesetäiendamisega;
• töökogemus antud valdkonnas, soovitavalt riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses;
• tööks vajalike arvutiprogrammide ning riiklike andmekogude kasutamise oskus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele (soovitav inglise keel) oskus;
• projektijuhtimise kogemus;
• B-kategooria juhtimisõigus ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Ootused kandidaadile:
• väga hea meeskonnatöö oskus;
• väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
• uuendusmeelsus, algatus- ja otsustusvõimelisus, analüüsi-ja planeerimisoskus;
• turumajanduse põhimõtete tundmine, teadmised avaliku sektori majandustegevusest;
• kaasaegsete infotehnoloogiavahendite kasutamise oskus;
• valdkonna õigusalased teadmised ja teadmised riigihangete korraldamisest;
• B-kategooria juhtimisõigus ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Omalt poolt pakume

• võimalusi eneseteostuseks ja rääkida kaasa Haljala valla arendamisel
• 35 päeva põhipuhkust
• ametialast täiendkoolitust
• vaheldusrikast tööd ja toetavad kolleege

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Võsu alevik, Mere tn 6, Haljala vallamaja
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks esitada:
- avaldus ja kinnitus, et puuduvad asjaolud, mis välistaksid ametnikuna teenistusse võtmise;
- elulookirjeldus;
- tunnistus või diplomi koopia vajaliku hariduse kohta;
- motivatsioonikiri koos palgasooviga

Dokumendid esitada hiljemalt 24. augustiks e-posti aadressile haljala [ä] haljala [dot] ee
Lisainfo: vallavanem Ivar Lilleberg, telefonil 551 0076

Kandideerimise tähtaeg
31.08.2020
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
vallavanem, e-post: ivar [dot] lilleberg [ä] haljala [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi