Scanfil Osaühing

Registrikood: 10179589

Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil EMS Oy tehas Pärnus. Lisaks Pärnule asuvad tehased Soomes (2), Rootsis (2), Poolas (2), Saksamaal, USA's ja Hiinas (2). Kontserni peamiseks tegevusalaks on tööstuselektroonika- ja telekommunikatsiooni toodete tootmis- ja toimetusteenuse pakkumine, sisaldades järgmiseid tugiteenuseid: NPI, ost, tarneahela juhtimine, logistika, tootmine ja lähetus koos jooksva klienditeeninduse ja järelmüügitoega. Pärnu tehas pakub kõiki eelnimetatud teenuseid ja sisaldab mehaanikaga, kaablitega, elektroonikaga kui ka nende omavahelise integreerimisega seotud tehnoloogiaid ja protsesse. Ettevõttes töötab hetkel 600 töötajat. Scanfil OÜ 2016.a. käive oli 58,8 mln eur. Scanfil EMS Oy on noteeritud Helsingi börsil. Seoses pideva arengu ja kasvuga otsib Scanfil OÜ oma meeskonda teotahtelisi ja võimekaid töötajaid, spetsialiste ja juhte.

Mehaanika operaator

Avaldati: 14.01.2021 - Tööpakkumise nr: 1436734

Tööülesanded

Usaldame Sulle töö erinevatel arvutijuhtimisseadmetel nagu painutuspink ja lehtmetalli töötlemiskeskus. Meie meeskond mehaanikas on üles ehitatud nii, et operaatorid töötavad väikestes meeskondades ja roteeruvad erinevatel CNC-juhitavatel seadmetel. Töö sisuks on masinate seadistamine ja detailide tootmine vastavalt tootmisplaanile. Oma operaatorid koolitame välja ettevõtte siseselt, seega eelnev töökogemus samas vallas on küll kasuks aga ei ole vajalik.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Väga head meeskonnatööd, initsiatiivikust ja eesmärkidele pühendumist; tehnilist taiplikkust, kasuks tuleb tehniliste jooniste lugemise oskus; valmisolekut füüsiliseks tööks ja vahetustes töötamiseks

Omalt poolt pakume

Vajalikku väljaõpet koos toetava meeskonnaga; stabiilset tööaega kolmes vahetuses esmaspäevast reedeni; eneseteostus- ja arenemisvõimalust suures rahvusvahelises ettevõttes; mõnusat sportimist ja lõõgastumist Tervise Paradiisis või Tervise Spa-s; ettevõtte ühisüritusi ja toetust erinevatele spordi- ja kultuuriüritustele.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Vana-Sauga tn 40
Vabade töökohtade arv
4
Tööaeg
Täistööaeg
Töö toimub E-R kolmes vahetuses:
6.00 - 14.30; 14.30 - 23.00; 22.00 - 06.00.
Vahetustega töö
Jah
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Töö on sobilik nii meeste- kui naisterahvastele.
CV saata koos palgaootuse sooviga.

Kandideerimise tähtaeg
11.02.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Kadi Karula, telefon: 56 919 670, e-post: kadi [dot] karula [ä] scanfil [dot] com

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi